Форум WWW.MEYDAN.AZ » Жалобы » Şikayətlər
««« | «« |0 | 1 | 2 | 3
Автор Тема: Şikayətlər
  0 / -0    написано: 2016-05-14 00:05:12 

Qanun Keşikçiləri öz vəzifələrini icra edərkən hər hansı bir qəhrəmana qarşı yalnış cəza tətbiq edərsə, şəxsiqərəzlilik və ya prinsip aparıbsa, o zaman qəhrəmanın haqqı varki sübutlu şəkildə (print-screen) istənilən Qanun Keşikçisindən şikayət ərizəsi yazsın.Qanun pozuntusu zamanı qəhrəman mütləq "Print-Screen"-in köməyi ilə qanun pozuntusunu sübut edəcək “screen”-i hazırlamalıdır və şikayət ərizəsinə əlavə etməlidir.

Microsoft Windows idarəetmə sistemi altında işləyən bütün klavyaturalarda "PrintScreen " düyməsi mövcuddur.

“Print-Screen” -dən necə istifadə etməli ?

Lazım olan görüntü üzərində “PrintScreen” düyməsini basaraq şəkili müvəqqəti yadaşşa keçirirsiniz və daha sonra hər hansı qrafik redaktə proqramını açaraq “mouse” -un sağ düyməsindəki menyudan “Past” (вставить, köçür ) və ya klaviaturalarda "ctrl+v" düymələrini basaraq həmin proqramın boş səhifəsinə əlavə edə bilərsiz. Daha sonra hazırladığınız “file, rəsm” -ni həmin proqramda “ Save as” (Сохранить как, yükləmək) menyusunun koməkliyi ilə GIF və ya JPEG qrafik formatlarından birini seçərək daimi yaddaşda saxlaya bilərsiniz.

“Screen” -i hazırlamaq üçün ən rahat və asant qrafik redaktə proqramı “Paint” -dir.

Start (Пуск) ->>Программы->>Стандартные->>Paint ardıcıllığından və ya en tez ardıcıllıq Start (Пуск) ->> Run (Выполнить) ->> mspaint yazaraq “Paint” proqramını aşa bilərsiniz.

Ə R İ Z Ə:

1. Şikayətçi olduğunuz Orden Əməkdaşının niki
2. Linki, http://www.meydan.az/info.php?log=nik
3. Tətbiq olunmuş cəza və səbəbi
4. "Screen" -nin göndərilməsi barəsində məlumat.
5. Şikayətin əsası.

Hazırlanmış “Screen” -ləri "[email protected]" elektron ünvanına göndərin və məktubun mövzusuna “Screen” -lə yanaşı ərizənin surətinidə qeyd edin.

DİQQƏTLİ OLUN!

Əgər hazırladığınız ərizə yuxarıda göstərilmiş şərtlərdən hər hansı birinə uyğun gəlməzsə ərizə ləğv olunacaq !

TOP-da fludlar, mövzuya aid olmayan yazılar və ümumiyyətlə forum qaydalarının pozulması halları aşkar edildiyi zaman dərhal həmin qəhraman cəzalandırılacaq !

P.S. Bu topikə ünvanlanan şikayətləri adminlərdən başqa (MAKSİMUS, Босс, bor) kiminsə cavablandırması qadağandır!!!

написано: 2016-07-29 22:30:49 

22:22:35 [-КраСавЦик-] to [Qraf De Monte Kristo] Salam Aleykum lele nomreni vere bilersen mumkunse ?

22:24:35 Истинный Мрак «Qraf De Monte Kristo» отправил в тюрьму персонажа «-КраСавЦик-» на неделю.

22:24:43 Истинный Мрак "Qraf De Monte Kristo" использовал заклятие молчания на персонажа "-КраСавЦик-" на 2 часа . Причина: 4.4 Realda qisaschiliq tehdidleri, umumi chatda nomre yazmaq , hede - qorxu gelmek qadagndir.

Men burda artix eskiy bir soz yazmdim ki mene bu cezani versin men elaqe nomreni hede qorxu yolu ile isdemedim yani insan balasi kimi nomre isdedim burda men ne sucum olduki xausa atdi xasih edirem bir tetbir gorunulsun

Hər hansı qanun keşikçisinin nömrəsini ona kontur yükləmək üçün istəyirdiniz? təbii ki hədə qorxu üçün istəyərsiniz.
Qərar düzgün verilib!
( АВТОР: MAKSIMUS - 30.07.2016-10:43:51 )

написано: 2016-07-28 11:40:39 

1.:26:58 [QANLI_ZERBE] private [Predatornn] private [Аскерзаде] private [Шошобала] private [-ПРаВиТеЛЬ ЗаКоНа-] forumda reklam var hara baxirsiz? 
11:27:26 [QANLI_ZERBE] bu palaclar tarmanlar susma vermekden bawqa nese bacarirlar? 
11:28:06 [Аскерзаде] private [QANLI_ZERBE] to [QANLI_ZERBE] Reklam (28.07.2016 09:20:14, Comandante) 
11:28:10 [Predatornn] private [QANLI_ZERBE] Privatda yoxsa forumda? 
11:28:34 [QANLI_ZERBE] private [Аскерзаде] private [Predatornn] forumda 
11:29:36 [Predatornn] private [QANLI_ZERBE] Harda? 
11:30:09 [Аскерзаде] private [QANLI_ZERBE] tedbir gorulub 
11:30:46 [QANLI_ZERBE] private [Predatornn] private [Аскерзаде] susma vermekden bawqa nese bacarirsiz? 
11:32:10 [Predatornn] private [QANLI_ZERBE] Ishimizi muzakire eliyirsiz? 
11:32:44 [Шошобала] private [QANLI_ZERBE] hansı bölmədə reklam var? 
11:33:00 [Аскерзаде] private [QANLI_ZERBE] size ne lazimdir ? 
11:33:20 [QANLI_ZERBE] private [Аскерзаде] private [Шошобала] private [Predatornn] bacarmirsiz iwinizi. subutda budu. mene oyunda reklam olmasin bu lazimdi 
11:33:45 [QANLI_ZERBE] private [Шошобала] private [Predatornn] private [Аскерзаде] http://www.meydan.az/forum/messages.php?fid=news&tid=26806&rnd=df96ad2198d7e21d0235342d6a746045 
11:34:42 [QANLI_ZERBE] private [Predatornn] private [Шошобала] private [Аскерзаде] bele tedbir gorursuz? 
11:35:42 Истинный Мрак "-ПРаВиТеЛЬ ЗаКоНа-" использовал заклятие молчания на персонажа"QANLI_ZERBE" на 12 часов . Причина: 1.5. Qanun keshikchilerinin ish fealiyyetinin aciq chat muzakiresi qeti qadagandir. Her hansi shikayetiniz olarsa forumda “Жало
2. Yaxwiliqin cavabi budu? Bundan sonra bizde her weye goz yumub kecekde?

Danışıq tərzinizə fikir verin, ola bilər gözdən nəsə yayınıb bu sizə haqq vermir ki siz onların işinə müdaxilə edəsiniz! ( АВТОР: MAKSIMUS - 30.07.2016-10:40:39 )

написано: 2016-07-21 15:45:33 

15:37:06 [DeaTh oF TiMe] private [Predatornn] private [Sneijder] 15:36:13 [ded_sahin] private [Kapriz] private [Bakirli] private [DeaTh oF TiMe] private [BahhTee] http://WWW.BakuDark.Ru/reg.php?ref=116 xahiw edirem girin

Palaçlara privat atim ki reklam ediller ozumu atilar turmiyə 15:41:12

Представитель порядка «Predatornn» использовал заклятие молчания на персонажа «DeaTh oF TiMe» на 48 часов . Причина: 4.12 Diger veb sehifeler, proyekte aid olmayan reklam qadagandir

15:41:02 Внимание! Представитель порядка «Predatornn» отправил в тюрьму персонажа «DeaTh oF TiMe» на 2 года.

Məsələ qeyd olunub.Gün ərzində həll etməyə çalışacağıq. ( АВТОР: Sneijder - 21.07.2016-16:45:14 )

написано: 2016-07-20 15:32:21 

Salam hormetli admin xaish edirem mektubumu qeyde alasiniz

Menim yaxin dostdum var oyuna devet etmiwem oda hergun girib oynayir bu gunde paladine yazibki siz paladinliyi bacarirsiz ya yox ? Paladin deyib he bacariram
Blatnoy niki deyibki sizi bir oyuna devet elesem paladinliyi bacara bilersiz ya yox
Paladindeyibki he bacararam baxariq
Bundan sonra ona 30 deq malc verib daliycadan comendant niki blok edib bunu sozun acigi desem duz eleyib qaydalara baxsaq.
Amma size bir soz deyimki o teze gelib hecneyi bilmir mennen soruwur nese cetinliyi olanda mende onu bu yola yollendirirem bawa saliram amma bunu dememiwdimki onaki reklam eleme hec vaxt onu men dimeli deyilem onu paladinler hergun reklam elemelidirlerki bawqa sayti burda reklam elemek qeti qadagandir ciddi ceza alacaq neceki pltini reklam elediyleri kimi
Men dostdumu bura devet eleyib cagirmiwam onunle gelecekde planlarimiz var bu meydana dair oz nikimiz uzerinde sizden xaish ediremki o niki blokdan cixardasiniz men onu bawa saldim birdaha tekrarlanmayacaq onu ozude bilmemiwdi eger paladinler her gun reklam eleseler teze giren nikler bunu oxuyub elemez meselen o reklami men elesem sizinle raziyam baxacaqsinizki veterandir reklam eleyir bumu blok elemek olar bununla raziyam o axi teze gelib axi hergunde menimle sehere kimi otururdu meydanda onlinede menim bu meydanda dostlarim coxdu men istemiremki dostlarimin arasindan biri getsin cunki biz burda bir aileyik axi sizden xaish edirem nezere alin blokdan cixardin menim onunla planlarimi realawdiraq hevesimiz olmesin onun hevesi olub o niki oynamag isteyir ancaq acilmasa bawqa nik oynuyasi deyil bunuda men istemirem en yaxin dostdum burani terk etsin sizde bunu istemeseniz yaxwi olar diqqetinize gore twk...

Персонаж БЛАТНОЙ-ПАРЕН воскрешен.

bir daha belə hal o dostunuz tərəfindən baş versə sizi də cəzalandıracam.
( АВТОР: MAKSIMUS - 30.07.2016-10:42:13 )

написано: 2016-07-06 09:33:45 

1.taek
2.http://www.meydan.az/info.php?log=taek
3.salam menim birinci oyuncum komutan niki 2 ci defedirki blok edilir axirinci sefer tarman qlavasi saldi bloka menim qora nikimide blok etmiwdiler onuda bilmeden qrup boya salmiwdim oda cox adam olsun deye basqa hecne komutan nikide mult deyende birinci oyuncum olub o nikide sadece veteran oldugu ucun saxlamiwam ve basqa hecbir qanun pozuntusu etmemiwem tarman qlavasi mene iki wert qoyduki ya qora nikinizi secin yada komutan men komutan nikini secdimki baglanmasin ama yene oz istediyi kimi eledi komutan niki bagladi xais edirem nezere alasiz
4.MULT (taek) (05.07.2016 15:18:26, Comandante)

Bir şəxsin yalnız 1 niki ola bilər. ( АВТОР: MAKSIMUS - 30.07.2016-10:44:54 )

написано: 2016-06-26 15:45:44 

1. DeaTh oF TiMe
2. http://www.meydan.az/info.php?log=DeaTh oF TiMe
3. nike girmemiwdim girdimki turmedeyem xaish edirem arawdirilsin bu iwin esasi neye gore verilib bu ceza mene deyilsin mende iwimi bilim
5.3 Başqa döyüşçülərə sahiblənmək üçün vasitələr , oğurluq , dələduzluq .
(22.06.2016 16:26:42, RauL)
4. Cezaadan hec xeberim yoxdu
5. Ozume haqq qazandirmiram sadece bilmek isdeyirem neye gore verilibdi men nike girmemiwdim seheri gun girmek isdedim alinmadi raulla elaqe saxlamag isdeim onlinede gormedim poctayla mesaj atdim cavabda duzgun daniwin gonderdi yeni mesaj gonderdim cavab yazzmadi bu iwi xaish edirem duzeldin oynuyag..heves qalmayif uje

Zehmet olmasa dillerle elaqe saxlayin ( АВТОР: MAKSIMUS - 29.06.2016-23:24:54 )

написано: 2016-06-12 23:34:55 

Молчит еще 6 мин. 26 сек. Причина: 4.2 Tehqir, irqchilik, milliyyetchilik, narkotiklerin reklami, dini ve siyasi teshviqat, Adminstrasiya ve ya oyun prosesinde ishtirak eden shexsleri tehqir eden ifadeler, realda qisaschiliq tehdidleri, dovlet hakimiyyetinin menafeyine toxunan danishiqlar
1. Men narkotik cekmirem
2. Men hanisa sa dine islemirem
3 . Soyus söymüşəm ve cezani verin amma bu cur olmaz da
4.ay ble demisem

Qərar düzgün verilib.
Adminstrasiya ve ya oyun prosesinde ishtirak eden shexsleri tehqir eden ifadeler,
( АВТОР: MAKSIMUS - 13.06.2016-23:28:14 )

написано: 2016-06-12 23:23:19 

1. -Нахциванец-
2.http://www.meydan.az/info.php?log=-%CD%E0%F5%F6%E8%E2%E0%ED%E5%F6-
3.Истинный Мрак "-Нахциванец-" использовал заклятие молчания на персонажа "ВоиН ПатриоТ" на 15 минут. Причина: 4.2 Tehqir, irqchilik, milliyyetchilik, narkotiklerin reklami, dini ve siyasi teshviqat, Adminstrasiya ve ya oyun prosesinde ishtirak eden shexsleri tehqir eden ifadeler, realda qisaschiliq tehdidleri, dovlet hakimiyyetinin menafeyine toxunan danishiqlar, dovlet qanunlarini pozmaga devet edilen chagirishlar, seksual tezyiq, qeyri etik melumatlarin yayilmasi, intim elaqe teklifi.
4.23:15:44 [ВоиН ПатриоТ] ble bizede medal catmazda
5.ozume haqq qazandirmiram duzdu lazim olmayan ifade isletmisem ama bu madde o soze gore bu emekdas ya qanun bilmir yada ne bilim .ozunuz arasdirsaz yaxsi olar.print screen gondere bilmirem uzurlu sayin.

Qərar düzgün verilib.
Adminstrasiya ve ya oyun prosesinde ishtirak eden shexsleri tehqir eden ifadeler,
( АВТОР: MAKSIMUS - 13.06.2016-23:27:47 )

написано: 2016-05-17 23:04:20 

1. DeaTh oF TiMe
2. http://www.meydan.az/info.php?log=DeaTh oF TiMe
3. Таинственный Маяк-da enteri basanda bir dəfə torqovlaya "BOŞ MESAJ" getdi və ilk idi biri var bir necə dəfədən sonra verilsin ilk dəfədən 1Saat susma verildi xəbərdarlıqsız.
22:52:56 Истинный Мрак "DeaTh oF TiMe" использовал заклятие молчания на персонажа "-МэР МейДаНа-" на 1 часов
4. http://s41.radikal.ru/i094/1605/62/1471a2c8ee5b.png
http://s017.radikal.ru/i417/1605/e9/93c84cba4642.png
5. Xəbərdarlıqsız Həm boş mesaj üçün kənar bir şey yazmamışam Həm 1saat susma 15 dəq olsa başa düşmək olar. Xəbərdarlıq edilməliydi sonra 15 dəq sonra 30 sonra 1 saat. Məncə Boş mesaja hec xəbərdarlıqda düşmür.

Məlumat üçün təşəkkür edirik, Həmin orden əməkdaşını inzibati tənbeh etdik. bir daha təkrarlansa daha ciddi cəza tərtib edəcəyik. Kompensasiya üçün sizə 2000 pl göndərildi. ( АВТОР: MAKSIMUS - 18.05.2016-13:25:45 )

Вы не авторизованы