Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » KapoR ile musahibe.
0
Автор Тема: KapoR ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-03-22 14:21:43 

11:35:32 [S O U L] private [KapoR] Salam, musahibelere qatildiqiniz ucun minnetdaram)
11:35:54 [KapoR] private [S O U L] Salam.Cox saqolunki devet etdiniz.
11:37:09 [S O U L] private [KapoR] Buyurun, bizim missiyamiz bundan ibaretdir, her bir oyuncunun insani keyfiyyetlerini, daxilini, maraqlarini istifadecilere catdirmaq borcumuzdu.
11:37:27 [S O U L] private [KapoR] Ozunuzu teqdim edin)
11:38:26 [KapoR] private [S O U L] Azad Kamalov 26 yasim var Beylaqan rayonunda yasayiram ve dovlet isinde isleyirem
11:39:19 [S O U L] private [KapoR] Cox gozel, amma bir az dushunceye qapilaraq ayri bir cavab gozleyirdim sizden)
:41:29 [S O U L] private [KapoR] Real olmayan ferqli bir teqdimat)
11:42:33 [KapoR] private [S O U L] Real olmayan melumati niye verimki)
11:44:02 [S O U L] private [KapoR] Hardasa bir anliq ele bildim yazacaqsiz ki Shahid Kapor)Infonuzdaki obraza baxanda yalniz bunu dushunmek olur
11:46:25 [KapoR] private [S O U L] Umimiyetce romantikliyi seven bir insanam.romantik kinolari ise Hind xalqi kimi bacaran bir olke dusunurem ki yoxdur.evveller cox izleyirdim Shaid kapor ise menim evezolunmaz bir aktyorumdu.o insan aktyor kimi deyil sanki oz heyatin oynayir.
11:49:24 [S O U L] private [KapoR] Hmm ,Bollivuda reqbetim var)Umumittetle her bir xaliq hormete layiqdir, Hind xalqinin tarixi, mifologiyasi , inceseneti xususi ile bashqalarindan ferqlenir, sizin de bu maraqiniz, , simpatiyaniz tebiidi)
11:50:56 [KapoR] private [S O U L] Simpatyam boyukdur.En boyuk arzularimdan biridi Hindistanda olmaq.
11:51:27 [S O U L] private [KapoR] Inshallah , arzulariniz cin olar, esas istek olsun)
11:51:29 [S O U L] private [KapoR] Proekte maraqiniz ne vaxtdan yarandi?
1:53:44 [KapoR] private [S O U L] Elbetde..Proyekte maragim 2008 ci ilin yanvar ayindan olub.Il yarim oynadim sonra Respublikani terk etdiyim ucun 2 3 il gire bilmedim daha sonra 2012 ci ilim mart ayinin 25 qayitdim oyna ikinci defe oyuna qayitmagimin sebebi ise Black_shadow (Firudun) olub.
12:01:01 [S O U L] private [KapoR] Demeli o gunden bu gune Meydani terk etmeden oynaiyirsiz?
2:02:29 [KapoR] private [S O U L] Xeyr.meydani hec terk etmek olar.menim zennimce mumkun deyil.heqiqeten men bu proyekti cox sevirem.
12:05:34 [S O U L] private [KapoR] Infonuza baxdim ele bir informasiya yazmamisiz ne eceb?
12:07:04 [KapoR] private [S O U L] qapali bir insanam . ister oyunda ister heyatda buda bir isaredir mence)
12:15:12 [S O U L] private [KapoR] Siz hemishe qaranliq quvvelerde olmusuz ya bu secim ferqlidi?
12:16:42 [KapoR] private [S O U L] Men hemise Tma olmusam heqiqetende bununla fexr edirem ve hec bir vaxt Svet klaninda olmamisam olmayacamda.Tma menim ucun yek ve tekdir.kimliyinden asili olmayaraq uduzsamda hemise tmaya komek edmisem.
12:18:39 [S O U L] private [KapoR] Tmani size bele cox sevdiren konkret personaj var ?
12:19:02 [S O U L] private [KapoR] Umumiyyetle tma svetden ne ile frqlenir ki?
12:20:20 [KapoR] private [S O U L] Tmanin amma gunde bir klanda yox oyuna giren gunden tma olan persenojlarin hamisi.Tmani svetden ferqlendiren ise birlikdir.
12:22:24 [S O U L] private [KapoR] Birlik demishken hal hazirda sizin qlavaniz ayri klandadi,duzdu her kesin oz doyush taksikasi, strategiyasi var, amma niye bele ferqli hallar olur?
12:23:27 [KapoR] private [S O U L] Yeqinki buda bir oyundur)
12:24:31 [S O U L] private [KapoR] Olsun, oyuncu aparsin inshallah)Kesek proektdeki yeniliklere, yararlana bilirsiz?
2:27:34 [KapoR] private [S O U L] elbetde proyekte yenilik mence cox boyukdur.bunda ise adminlerin oz zehmeti var.bu danilmazdir.mence kimki oyunda eziyyet ceekir hec vaxt behresiz qalmir.
12:29:01 [S O U L] private [KapoR] Cox saq olun, men her defe tekrarlaniram, unutmayaq ki burda, kicik cemiyyetde neler varsa hami bizler ucundu)
12:29:30 [S O U L] private [KapoR] Vurquladiz ki qapali insansiz, yeni, proektde size yaxin, dost bir kimse yoxdu?)
12:31:14 [KapoR] private [S O U L] o qederde yaxin oldugum insanlar yoxdu amma munasibetde oldugum bezi yoldasdar var.NEOGENCE Logos Nardaranec.munasibetim var.realda ise nijat ve C E P ile munasibetim var.
12:31:51 [KapoR] private [S O U L] Siyahiya cox yoldaslari yazmaq olar ancaq gerek cox yazsaq hamisin yazad )
12:33:17 [S O U L] private [KapoR] Dmeli dediyiniz qeder de qapali deyilsiz, bu cox yaxshi xususiyyetdi, insanlar munasibetsiz ola bilmezler, amma vertualdan reala geden munasibetler mohkem olur
12:33:28 [KapoR] private [S O U L] xanimlardan ise heckimle.cunki 3 il bundan qabag is yoldasim xanim idi nik qeydiyyat eledim oyunda.inaninki 2 gun oynadi.Inanirsiniz o qeder yazdilarki yazig day girmedi.ona gorede kimese hansisa xanima salam yazan kimi ele basa duserlerki tanisliq ucun yaziram ona gorede hec bir xanima yazmiram.
12:34:48 [KapoR] private [S O U L] qapali olsamda calisiram unsiyyet qurum kiminlese.
12:43:31 [S O U L] private [KapoR] Meni qabaqladiz, xanim movzusunda sizle razi deyilem)
12:44:03 [KapoR] private [S O U L] Siz ce niye?
12:44:56 [S O U L] private [KapoR] Biz de xanimiq, bize de zamaninda yaziblar ve ara sira yazan olur, sadece kimle hansi derecede ve hansi cercivede danihsmaqi bacarmaq lazimdir)
12:45:25 [S O U L] private [KapoR] Salam yazana hal ehval sorusana etika cehetden cavab vermek lazimdir)
12:46:29 [KapoR] private [S O U L] Sizde duzgun vurguluyursunuz.ancaq bir yere qeder her gun salam necesen yaxsiyam sen necesen sukur salamatciiqdi.sonra? gerek bunun davamida ola.ona gore men bele dusunurem ki yazmasam daha yaxsi olar
12:46:44 [S O U L] private [KapoR] Oyun movzusunda da nese sorushana diqqet lazimdi, o ki qaldi ayri fikirlere, mene ele gelir ki yazanlar da bilir kime ne yazir, en azindan biz xanimlar onlara korrek cavab verenden sonra her shey qaydasina dushur)
12:49:51 [KapoR] private [S O U L] elbetde duzgun buyurursunuz.siz dediiyiniz cur edecem .insallah men yanilaram.
12:57:14 [S O U L] private [KapoR] Men dushunurem ki eyer dunya gorunushu, xarakteri , eqidesi uyqun birsi varsa , ferq etmez xanim ya kishi siz yazmisizsa ,sizi anlayacaq ve sohbetinize devam verecek)
12:58:11 [KapoR] private [S O U L] menide inandirmaq asan deyil amma deyesen siz bacardiniz.
12:59:07 [S O U L] private [KapoR] En azindan sizin maraq dairenize yaxin olanlar var, ve bunu deqiq bilirem)
12:59:54 [S O U L] private [KapoR] Xanimlara toxunduq, biz xanimlar artiq variq, isteseniz de, istemeseniz de)Bu proektin sakinleriyik, buna nece baxirsiz?)
13:01:33 [KapoR] private [S O U L] cox gozel ,mence siz xanimlar oyunda olmasiniz ,oyunun maragi olmaz.ferq etmez xanim oldu kisi oldu oyundu her kes bura istirahet ucun girir.
13:02:20 [S O U L] private [KapoR] Sizce aqrssiv doyush meydani xanimlar ucundu?
13:03:34 [KapoR] private [S O U L] mence xanimlar nazik ve ince bir mexluqdu.realde xeyr oyunda ise..burda xanim kisi deiyil burda bir qehramandi.
13:03:39 [S O U L] private [KapoR] Meydan, az da xanimlar olmalidi?)
13:04:16 [KapoR] private [S O U L] elbetde olmalidi.mence daha cox olmalidi insallahdaki olacaq qisa muddetde.her sey oz yerin tapacaq
13:05:51 [S O U L] private [KapoR] Vertualda olsa her bir guclu qehreman , her bir guc-silahim var, evliliyim de olsun dushuncesi ile yashayir, siz guclu olaraq bu dushunceniz olub?)
13:13:30 [KapoR] private [S O U L] men hec vaxt o barede dusunmemisem inanin ki bu yasa catmisam ne realda nede virtualda hansisa bir qiza tanisliq teklifi etmemiisem.oyunda ise masallah hami evlidi .( bir mahni yadima dusdu tapsam nikimi evlendirecem yaxsi qiz axdariram )
3:17:49 [S O U L] private [KapoR] Inshallah xeyirli olsun)Xanim movzusunda tam aciqlamalar verdiz, kecek oyunda en yadda qalan bir meqam, hadise olubmu?)
13:18:09 [S O U L] private [KapoR] Ele bir meqam ki sizi dushundurub, uzun muddet oz tesirinde saxlayib
13:19:29 [KapoR] private [S O U L] elbetde olub bele bir meqam bu ise tmanin svetin 15 qehramanina krov atmasi olub buna 2 3 gun sevinmisdim
13:23:11 [S O U L] private [KapoR] Bes eksine olanda nece?)Svetin sizlere vurduqu travmlar olanda tesirlenmrsiz?)
13:24:51 [KapoR] private [S O U L] elbetde tesirlenirem.men hem udmaqi bacariram hem uduzmagi.ancaq udmagi uduzmaqdan daha cox bacariram.
13:26:29 [S O U L] private [KapoR] Uduzmaqi bacarmaq da her kes bacarmir)Amma uduzub sakit cekilib getmek , udmaqdan da daha deyerlidi, komentariyasiz, zarafatsiz , ikibashli sozler ishletmeden uduzmaq ozu gozellikdi
13:30:07 [KapoR] private [S O U L] elbetde.umumyetce insanda sebr olmalidir.ister uduzanda ister udanda ister hansisa bir is gorende.Sebr edmek ozu bir gozellikdir
13:37:32 [S O U L] private [KapoR] Siz butun bosh vaxtlarinizi prektde kecirisiz ya bashaq maraqlariniz da var?
13:41:11 [KapoR] private [S O U L] proyektde demek olarki daimi burdayam.bos vaxtimi ise.Seir yazmag.samavar qalayib goyercinlerin yaninda cay ice ice onlari izlemek ve birde balalarima ayiririram
13:43:20 [S O U L] private [KapoR] Ne gozel, Allah qorusun, ovladlarimiz bizim heyatimizdi)
13:44:11 [S O U L] private [KapoR] Belke en cox sevdiyiniz bir sherden parca yazasiz) Inaniram ki cox beyenilecek
13:45:49 [KapoR] private [S O U L] oz seirimden yoxsa basqa bir seirden
13:47:47 [S O U L] private [KapoR] Tebii oz sherlerinizden)
13:52:00 [KapoR] private [S O U L] Seveni sevene yar edirsen, Insan oyunende onu xar edirsen ,Yoxlugdan sen var edirsen ,Sen nelere qadirsen ey boyuk allah
13:53:48 [KapoR] private [S O U L] ilk defe 5 yasimda yazmisam seiri.Gozlerin mavidir saclarin sari.kimseye deyismerem senin tek yari.qelbimde oyanib hesret qubari ne olur bir kere sevirem soyle.
13:57:36 [S O U L] private [KapoR] Cox gozel, men inanmazdim ki Meydanda,Kapor niki arxasinda bele bir romantik, duyqusal insan var)
13:58:14 [KapoR] private [S O U L] hele bu harasidir ki)
13:58:18 [S O U L] private [KapoR] Heqiqeten de cox maraqli insan, maraqli musahib oldunuz
13:59:08 [S O U L] private [KapoR] Diqqetinize catdirim ki, men bunlari forumda oxucularimiz ucun qeyd edcem
13:59:52 [S O U L] private [KapoR] Isterdim her bir qehreman ozune mexsus ozellikleri ile taninsin
14:00:30 [KapoR] private [S O U L] Cox saqolunki meni bu musahibeye laiq gorub devet etdiniz coxx tesekkur edirem.isinizinde ohdesinden laiqli gelirsiniz.
14:01:51 [KapoR] private [S O U L] isinizde boyuk sanslar nailiyyetler muvefeqiyyetler arzu edirem.davami gelsin INSALLAH
14:01:52 [S O U L] private [KapoR] Sohbetiizi ne qeder de maraqli olsa yekunlashdirmaliyam ve sonda son suali vermek isterdim, istifadecilere ve admin heyyetine ne kimi arzulariniz var?
4:03:11 [KapoR] private [S O U L] Istifadecilere sebrli olmagi arzulayiram.insallah cunki bu proyekt danilmaz yenilikler edib bundanda sonra edecek buna inaniram.adminlere ise sozum Allah canlarin saq elesin.hemise bizleri yeniliklerle sevindirsin.
14:05:16 [S O U L] private [KapoR] Cox saq olun ve sonda demek isterdim, bu gunden sonra , sizin maraq dairenizi bilenden sonra her bir xanima urekle yaza bilersiz, inaniram ki sizin proektde evlilik teklifinizi redd etmez)
14:05:41 [S O U L] private [KapoR] Bir daha teshekkurler, size de proektde, real heyatda uqurlar arzu edirem)
14.06:42 [KapoR] private [S O U L] Cox saqolun minnetdaram deyerli vaxtinizi ayirib menim istirahetime deyer artirtiginiz ucun.Minnetdaram.Islerinizde bir daha ugurlar arzu edirem bu suretlede davam edin.Cox tesekkur edirem her birinize
14:07:23 [S O U L] private [KapoR] Buyurun

написано: 2016-03-25 17:58:26 

12:16:42 [KapoR] private [S O U L] Men hemise Tma olmusam heqiqetende bununla fexr edirem ve hec bir vaxt Svet klaninda olmamisam olmayacamda.Tma menim ucun yek ve tekdir.kimliyinden asili olmayaraq uduzsamda hemise tmaya komek edmisem

написано: 2016-03-25 13:17:26 

написано: 2016-03-25 11:15:03 

Cox saqolun her birinize minnetdaram

написано: 2016-03-23 13:09:04 

написано: 2016-03-23 12:56:49 

написано: 2016-03-23 08:30:46 

12:16:42 [KapoR] private [S O U L] Men hemise Tma olmusam heqiqetende bununla fexr edirem ve hec bir vaxt Svet klaninda olmamisam olmayacamda.Tma menim ucun yek ve tekdir.kimliyinden asili olmayaraq uduzsamda hemise tmaya komek edmisem.

написано: 2016-03-23 01:54:00 

написано: 2016-03-23 01:39:37 

Opurem Qardasim ehsen sene

написано: 2016-03-22 21:55:14 

Əla müsahibədir,

написано: 2016-03-22 19:21:50 

написано: 2016-03-22 19:17:05 

написано: 2016-03-22 14:42:56 

menimde bir weirim var Azada baxib mende weir yazmaga bawlamiwam : Ewqi mehrabin uca goylerin Ewqsiz ey dunya nedi deyerin ))) ...

написано: 2016-03-22 14:30:33 

написано: 2016-03-22 14:29:19 

Вы не авторизованы