Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » КАРАТЕЛ ile musahibe.
0
Автор Тема: КАРАТЕЛ ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-03-31 20:09:04 

18:10:42 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Salam, musahibeye raziliq verdiyiniz ucun teshekkur edirem)
18:11:20 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] Aleykum salam xoshdu mene vaxtivizi ayirdigviza gord men teshekkur edirem )
18:11:58 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Zehmet olmasa ozunuzu teqdim edin)
18:12:40 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] Mirzayev Atash 25 yashim var yeqinki yeterlidi )
18:13:30 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Tebii, Atash bey oyuncunuza bele aqressiv bir ad secmisiz , neden bele ireli gelib?)
18:15:07 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] evvela xoshdadigim film qehramanidi ikincideki ikinci defe oyuna bashdiyanda cox napastlar olurdu mende bacardigim qeder oyuncunu guclendirib leqebde bunu qoydum bacardigim qederde leqebe uygun hereketder edirem )
18:19:01 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Maraqlidi, amma men sizi ele de aqressiv bir oyuncu kimi gormemishem, yeqin ki bu sizin qara quvvelerde olmaqinizdan ireli gelib)
18:19:29 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Niye qara quvveler terefinde doyushursuz?Bunun sebebi nedi?)
18:20:04 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] aqressiv olmaq alinmir eslinde bu heyatcun aqressiv olmag lazimdi ama ureyim gelmir nese )
18:21:27 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] eslinde tesadufu oldu oyuna gelende bele prinsip oldugnu bilmirdim girdim tmaya sora tmadan bir nece neferle yaxin oldug sorada tma canima hopdu ))
18:24:04 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Maqiya ve mistikanin gucu qara quvvelerdedi, yeqin o orentasiyada oluqunuz ucun tmadan ayrila bilmirsiz, bilmirem xeberiniz var ya yox elmi tedqiqatlar da subut edib ki qara quvvelere meyilli olan daha ordan ayrila bilmir
18:25:53 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] bu haqqda hec fikirleshmemishdim ne diyim ola biler , ) ama ayrilib svete gedmeyide bacaranlar ona gorede bu didiyviz 50% duz ola biler )
18:28:17 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Beli o faktlar var amma dushunurem onlarin svetde qalmasi cox cekmir)Elbette bu bir mulahizelerdi , her kes oz yolunu secir.Oyuna gelishiniz haqda danishardiz i
18:30:00 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] o insannarin hec bir terefde qalmagi cox cekmir ona gorede eleleriynen bir az mesafe saxlamaga calishiram ) oyun gelmeyim elede qeyri adi olmuyub bashqa oyunda reklamni gordum 7-8 il olar geldim sora cox ara verennen sora qayitdim
18:31:21 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Demeli bu sizin ikinci gelishinizdi?
18:31:46 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] eslinde 3 cu )
18:33:04 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Izah ederdiz bu gedish ve gelishlerin sebebini)
18:35:17 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] ilk defe gelende ele bele oynuyurdum ushag idim gordum pul lazimdi bu oyuna uzaglashdim ) sora qayidanda biraz yigdim oyuncunu boylara girdim tmadan Firudin (Black Shadow ) oyunnan ayrilannan sora mendede heves qalmadi sorada yeniden didim qayidim meydansiz olmur )
18:37:13 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Defelerle shahid olmusham bu proekte ayaq basan , getse bele uzun muddet qala bilmir, kimseden de yox ozum ozumun shahidiyem, Yene de yaxshi ki siz oyuncular varsiz, qisa muddete getsez de yenidn qayidirsiz)
18:38:35 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] he meydanda nese var geri qaytarir hamini ) minnetdaram ele sizinde olmaginiz xoshdu bizlere )
18:38:39 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Qayidishinizda yenilikleri gorduz buna munasibetiniz necedi?
18:39:45 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] munasibetim bezi yeniliylere yaxshi bezilerinede ne bilim indi bele birde adam diye bilmir hansi yaxshidi hansi pis oynadigca gorukur yeqinki adminstraciya oyuncularin rahatligna gore elinnen geleni etmeye davam eder
18:42:05 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Elbette Administrasiya bizlerin burda daim qalmasi ucun calishirsa demeli her bir noqsan ve xirda problemleri aradan qaldiracaq, eks halda bizler burda olmariq
18:43:29 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] oda duzdu ama arada bir baxiram tekliflere tutarli teklifler olur ama fikir veren olmur uzun zamandi tekliflere baxilmir baxilsa lap yaxshi olar )
18:51:02 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Eminlikle deyirem ki her bir admin ve orden heyyeti bu musahibeleri maraqla oxuyur , baxmayaraq ki bizim bolme shikayet topiki deyil, amma yazilan her bir irad ve teklifler nezerdedi)
18:51:52 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] aydindi ne deyim cox sagolsunnar )
18:53:22 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] esas odu teklifleri iradlari gorurler yeqinki bir tedbirde gorerler )
18:53:35 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Atash bey, sizin olduqunuz klan , en kohne ve hegemon desem yanilmaram, en guclu klanlardan biri olub,men ozum vaxti ile hemin birlikde olmusham, hemishe de terkib ciddi, sayilan , yashca daha boyuk insanlardan ibaret olub
18:54:13 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Indide qalavniz vaxti ile hemin klanin bir uzvu olan A-T-I-L-L-A beydi, nece dolanirsiz, veziyyet necedi o klanda?)
18:54:53 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] o qeder derinnen tanimiram bu klani ama bildiyme gore didiyviz qeder var dimeli sizde tma olmusuz ? inanmiram bu klan ne vaxtsa svet olub )
18:56:13 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] bu klanda veziyyet eladi Aqshinin Atillanin bildiyim qeder vaxti yoxdu diyesen gelennen gormemishem oyuna girdiyni heleki )
18:58:26 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Armada hemishe tma olub ve diger tma klanlara destek olub,yeqin ki Aqshin bey en yaxin zamanlarda klanin bashiinda olacaq, ve evvelki hokmranlilqla meydanda meydan sulayacaq, biz de bunu gozleyirik, her bir oyuncunun passivleshmeyi meydanda havani deyishir, yeqin ki diger oyuncularinda aktiv olma zamani gelecek)
19:00:12 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] mende buna inanirdim ) inshAllah didiyviz kimi olar qayidib aramizda olar Aqshinde , beli her hansi bir oyuncu gedende yeri gorunur en cox gozdediyimde Black Shadow du menimcun tmanin qlavasi )
19:01:27 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Bildiyim qeder herbi xidmetdedi, inshallah saq salamat qayidib geler ve yene meydanin parlaq sakinlerinden biri olar)
19:02:02 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] onu bilmirdim oyrenmish oldum Sag salamat qayidar inshAllah )
19:02:45 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Inshallah)
19:04:56 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Proekt doyush meydanidi, Tale bey oz musahibesinde vurqulayib, bu doyush meydaninda Hecerler, Nigarlar da doyushur)Bu doyushen ince mexluqlar haqda ne fikiriniz var?)
19:07:05 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] fikrim oduki xanimlarda maraq qatir meydana munasibetimde yaxshidi xanimlarsiz heyatdada meydandada darixdirici olar )
19:13:00 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Bilirdim bele deyeceksiz , cunki hec bir oyuncu konkret olaraq xanimlar haqda nese eks soz demir)Yeqin ki xetrimize deymek istemirler)
19:15:49 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] xeyr prosta xanimlardan ele bir hereket soz gormediyimize gore eks soz dimeye etiyac qalmir elbette gorseyde xanimlara eks soz diyilmey duzgun sayilmaz ama fikir deyishe biler oda shexsi meseledi kim nece munasibet yaradirsa elede gedir
19:18:02 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Sizle tam raziyam, her kes oz aynasidir nece varsa xanim ya oqlan ferq etmir oznu eks etdirir)Infonuza baxirdim bele bir yazi gordum
19:18:29 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Девиз: Her Shey Oz Vaxtinda Gozeldi
19:18:42 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Bu mesaj kimleredi?)
19:18:43 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] beli duzdu
19:19:49 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] eslinde unvanli deyil sadece heyat budu her shey oz vaxtinda gozeldi dogurdanda her sheyin oz vaxti var belkede unvanlida ola biler )
19:30:33 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Deqiq unvalidi, cunki her birimizin info sehifesinde catdirmaq istediyimiz fikirler yazilir)Yeni demeye hemishe soz var.
19:31:37 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] eslinde yazanda geleceyde fikrim var idi o menanan yazmishdim sora baxdim fikirleshdim vaxtim olmadigna gore alinmir )
19:33:24 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Baxiram hal hazirda cox maraqli bir doyushdesiz hem terfefinizde hem de eksinizde guclu ve ozune mexsus taktikali doyushculerdi, uduzduz ya udduz sizi tesir edecekmi bu doyush?)
19:34:58 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] beli guclu doyushculer coxdu bir neceside indi boydsdi sagolsunnar oldurmurlerki dirilerem duxaya gore ) uduzdugma gore krova gore tesir etmez prinsip meselesi var ona gore tesir eder hemde hazirligsiz girdiyme gore ))
19:37:27 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Dushunurem doyushun neticesi real munasibetlerinize tesir etmeyecek, cunki burda hami bir birine mehribahdi, vertualda ne qeder cekishsez de doyushsezde realda xosh munasibetler terifelayiqdi)
19:38:32 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] elbettdeki bize yarashmaz virtual oyunu real heyata dashiyag bu bir oyundu oyunu oynamagi bacarmag lazimdi
19:40:41 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] musahibeni cox devam etdirmek olardi amma sizin doyushde olmaniz ve size mane olmam meni narahat edir)Buna gore yekunlashdirmaq isteyirem amma son suallarimi verenden sonra)
19:41:06 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Meydanda en yadda qalan hansi meqam, hansi an olmushdur?)
19:42:14 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] xeyr xoshdu hec bir narahatcilig vermirsiz yenede siz bilen meslehetdi
19:45:05 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] bele adamin aglina gelmir ama yadimda qalan oduki menimcun maraglisi Black Shadow Stalker tma olan vaxtda oyuna girib sveti krov edib cixirdi bunuda maragla izliyirdim )
19:47:56 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] mene ayirdigviz vaxti musahibe vaxti boya girdiyme gore uzrlu sayun , klan yoldashma napast etmishdiler diyana bilmedim )
19:49:09 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Hele bele maraqli meqamlar cox olar yeqin ki , svet ya tma ferq etmez esas ishtirak etmenizdi)Uzur de istemeyin cunki sizin borcunuz idi ki ona destek olasiniz)
19:50:00 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Sona geldik, istifadecilere, proektin teshkilatciilarina ne kimi tovsiyyeleriniz var?
19:50:07 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] inshAllah davam eder maraq da artar bele boylar meydanin online da musbetdi ) anlayisha gore minnetdsram )
19:51:54 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] istifadecilere fikrim oduki teklif edende yalniz oznu fikirleshib teklif bildirmesinler cunki baxilmir adminstraciyayada tutarli yenikiylere gore teshekkur edirem amma lazimli duzelishler de coxdu olarinda ohdesinnen gelseler yaxshi olar
19:53:52 [MISTIKA] private [КАРАТЕЛ] Size de teshekkurler , en azindan hem doyush apardiz hem de musahibe verdiz, ve tebrik edirem doyushunuz qalibiyyetle neticelendi.Sizlere de uqurlar ve muveffeqiyyetler)
19:54:59 [КАРАТЕЛ] private [MISTIKA] siz sagolun deyerli vaxtivizi ayirdigiviza , bizleri yada saleigiviza gore he mende ele bidlim boydan atdilar ) sizede vezifenizde heyatda ugurlar )

написано: 2016-04-08 13:22:11 

Hamiya minnetdaram esasda adminstraciyaya ve MISTIKA xanima mennen munasib vaxtda musahibe goturduylerne gore shansli vaxta dushdu hamiya ugurlar salamat qalun bu bir oyundu esas mehriban olun

написано: 2016-04-07 12:06:44 

написано: 2016-04-04 16:25:34 

[MISTIKA] ve [КАРАТЕЛ] oyuna gec-gec girsem de ruhum hemiwe sizin ve xetrini istediyim yaxsi insanlarin yanindadi. Musahibeniz ela alinib

написано: 2016-04-01 22:07:14 

написано: 2016-04-01 13:21:23 

написано: 2016-04-01 13:09:14 

написано: 2016-04-01 01:11:05 

написано: 2016-04-01 01:09:25 

написано: 2016-04-01 01:02:53 

написано: 2016-03-31 23:07:39 

tewekkur ederim musahibe vaxti doyuwe qaltildiginiz ucun

написано: 2016-03-31 22:46:58 

написано: 2016-03-31 21:13:15 

написано: 2016-03-31 20:26:19 

написано: 2016-03-31 20:19:24