Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » x-ANUBIS-x ile musahibe.
0 | 1 | 2 | »» | »»»
Автор Тема: x-ANUBIS-x ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-04-03 18:28:39 

16:48:13 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Salam, musahibeye raziliq verdiyiniz ucun teshekkurler)
16:48:44 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] salam xowdu
16:49:12 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Buyurun, ozunuzu teqdim edin
16:49:55 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] Yaqub Abbasov, 32 yawim var energetika nazirliyinde iwleyirem
16:50:11 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Bildiyime gore Meydanda coxdansiz hem de ikinci defedir ki qayidib bu proekte gelmisiz
16:54:16 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] beli bu oyuna maragim sonsuzdur, hem de milliyetci biri olduguma gore rus ve xarici yox-milli oyunumuza ustunluk verirem
16:56:49 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Gozel xususiyyetdi, amma oyuncu adiniz deyshmeden qalir, niye bu adi secmisiz?)
16:57:48 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] cunki hami bu adla taniyir,kiwi 1 adla taninar prinsipiyle gedirem)
17:00:48 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Anubis qedeim Misir miflerindendi bu adi secim etmekle hansi elmatleri ozunuzde gorursuz?)
17:03:59 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] anubis olum allahinin adi olub qedim misirde, oyunun mifalogiyaya yaxin olmasini duwub bu adi meqsedeuygun gordum, sadece zirvelerde olmaq meqsediyle ve qara quvveleri temsil etdiyime gore bu adi ozume uygun gordum)
17:05:47 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Yaqub bey, qara quvvelerden danishdiz niye bu prinsipe gedirsiz, hal hazirda qara quvveler coxluq teshkil edir eks terefe kecib doyushmek istemezdimi?
17:08:19 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] xeyr men bu fikirle razi deyilem, sadece qara quvvelerde sirf oz uronunu hamiya gostermek ucun doyuwen quvveler coxluq tewkil edir-onlar istenilen an iwiqli quvvelerin terefine kecmeye hazirdirlar-esl qara quvveler ise cox az qalib mence
17:09:29 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] bunlara misal olaraq esl qara quvvelerin sadiq doyuwcusu ya leqenda nikinin adini fexrle deye bilerem( o esl qara quvvedir)
17:11:14 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Sizle tam razi deyilem, cunki sizin kimi oz prinsipine sadiq oyuncular da var ki hemishe svetde olub sevit terk etmeyibler)
17:11:35 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Bir sozle meydanda sizin kimi prinsipial doyushculer var)
17:12:31 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] elbette,onlara da boyuk hormetim var, hetta coxlari ile munasiobetim de yaxwi seviyyededir)
17:16:15 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Munasibet demishken , oyunda yaxin oldulqariniz coxdumu?
17:17:07 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] beli hetta real heyatda da bir coxlari ile goruwurem
17:17:58 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] hemcinin ag quvvelerde olan prezident niki ile de realda goruwub taniw olmaq isterdim amma nese helede qismet olmayib(
17:18:37 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Sevindirici haldir ki proektimiz insanlari yaxinlashdirir, eks tereflerde bele olsaniz da cox mehriban ve semimi elaqeler yaranir
17:19:08 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Bu oyunda dostluqdan , semimiyyetden elave neler gorduz?)
17:21:27 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] demek olar ki heyat tecrubem bol oldugu ucun cox yenilik gormesem de -bezi yenilikler gordum. burda inam, cesaret, guvenmek,terk edilmek,sevgi ve s varsa-demeli meydan.az heyati eks etdiren en gozel proeklerdendir
17:23:45 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Men hemishe dushunmushem ki, meydan bir cemiyyetdi ve bu vertual olsa da yashadiqlarimiz realdi.Gorduyunuz bu hallar sizi kederlendirib ya sevindirib?
17:29:51 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] elbette hetta bir defe ag quvveler meni teklemiwdi doyuwu demek olarki uduzurdum 3-4 saat ceken doyuwden sonra bir-bir qara quvvelerin doyuwculeri doyuwe girdiler ve qalib geldik-o an inanin ki gozlerim doldu sevincden,bezende olub ki guvendiyim qara quvveler imicine zerer gelmesin deye mene komeye gelmeyibler(duwunublerki uduzacaqlar) meni cox kederlendiribler
17:30:36 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] demek olarki cox emosianal baxiram doyuwlere
17:33:53 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Soyuqqanli olmaq cox cetindi, amma bacardiqimiz qeder buna nail olmaliyiq.Yazdiqiniz cavabda svegi sozu nezerime catdi)Bu ne kimi hissler?)Yeni burda sevgi hissleri de yashanir ya men nese duz anlamadim?)
17:38:53 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] sadece vertual evlilik menasinda dedim) ya leqenda niki ile kapriz niki bunun bariz numunesidir, men butun niklere hemcinin heckimin aglina gelmeyen niklere de hemiwe nezer yetirirem, dediyim cutluk gozumu acandan beri ayrilmayiblar Kapriz niki fikrimce Kamilin hemiwe dar gununde yaninda olub(vertual nezerde tuturam) ve meydanin mence en gozel cutluyudu menim fikrimce)
17:41:39 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Beli beli bunu kimse dana bilmez, amma bu cutluk oddan-alovdan kecib berkimish bir cutlukdu)Duzdu ara sira kenardan Kamil beye hucumlar olur amma bunu o qetiyyetle def edib ve edecek, hec bir muveqqeti oyuna gelmish xanim Kamil beyi yoldan cixara bilmez.Arzu edirik ki butun qehremanlar xanimina, xanimlar da qehremanlarina sadiq olsunlar)
17:42:27 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Sizin de bele bir arzunuz olubmu?
17:43:03 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Proektde mukemmel bir evlilik istemisizmi?
17:44:43 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] teessuf ki xeyr) bu sozumden belkede xanimlar inciyerler- klanimdaki en zeif nike olan inamim bir qadina olan inamimdan ustundur
17:46:48 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Bu tebii cavabdi amma taninmish, illerle poekte zehmet veren xanimlar da qehremanlarimiz haqda bele dushunur)Her qehremana inam etmir, her bir xanim oyuncusuna bigane qalan birisini gormurler)Sizi fikrinizden dondermek meqsedi ile demirem amma her iki teref siz dushuncededir.Tebii yeni gelmish xanimlardan danishmiram)
17:48:42 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] elbette, men gunahi bawqasinda axtarmiram sadece inamsizliq menfi xasiyyetlerden biridi teessuf ki bu xasiyyet canima hopub)
17:49:27 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Sohbet avtomatik xanim movzusuna getirib cixardi, gelin semimi cavab verin hansi xanim sizde bele inamsizliq yaradib?)Yeni tebii proekti nezerde tuturam)
17:53:36 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] gozel sualdi) oyunda 3 defe klanima qadin oyuncu qebul etmiwem-her ucunde de hecbiri ile wexsi sohbet etmemiwem ki bawqa cur yozular,ve tapwirmiwam ki neye ehtiyaclari olsa xeber elesinler,bir muddet sonra hamisi oglan nikine cevrilibler) proekte hele de qadin niki ile reqstrasiya olunmuw eks cinsin numayendeleri var-sizde bu azdir inamsizliga?) esl qadinla da unsiyyetden qacmiwam-cunki coxlari qadinlara yazir ve duwunmuwem ki men de nese yazsam meni bawqalarina tay ederler)
17:56:48 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Cavabinizi oxudum gulmek hisslerimi tuta bilmedim)))Men sizi gozel anlayiram , hal hazirda proektimizde beleleri coxdu, amma onun gunahi real xanimlarda deyil)Sonra da men tekararlanacam fikirlrimde, duz deyirsiz, xanimlara yazan cox olur amma coxu yorulur)Daha yazmir)Cunki tebii seicim xanim edir, lazim olmayan yazilar qisaca medeni suratde iqnor edilir)
17:57:07 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Amma yazmaqi coxx seven xanimlar da var, istisna deyil)
17:59:07 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Nese bu xanim movzusundan kecek proekte, bu proektdeki yashadiqlarinizi, dost ve tanishlarinizi vurquladiz, inamsizliqlari qeyd elediz amma demediz proektin inkishafi, oyun terefi sizi qane edirmi?
18:03:30 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] demek olar ki hem musbet hemde menfi hallar coxdu proekte menim fikrimce, musbet hal odurki her bir zeif oyuncu ozune temennasiz art vew yiga biler, tekbetek uda bilmese de komanda weklinde hetta imennoyu da udmaq mumkun haldi
18:06:30 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] menfi ise palaclarin iwde seriwtesizliyini gorurem-her bir palac oz iwini tam gore bilmir mence,moderatorlardan raziyam cunki onun vezifesi catda qanunu qorumaqdir-amma yuksek ranqli palaclar multlarla helede mubarize apara bilmir,bezen -nikimi satiram deyene molcanka verirler-halbuki oyuncu oz nikini leqal yolla kommersiya ile satmaq isteyir
18:07:26 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] hemcinin fikrimce palaclardan bir nefer sirf forum ucun ayrilmalidi ve formda yazilan her hansi en awagi suala bele cavab verilmelidi]
18:07:51 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] lakin buna riayet olunmur, bunu eminlikle deye bilerem
18:08:16 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Administrasiya bu iradlara mutleq bir nezer yetirecek, cunki her bir orden ishcisi proekt ucun calshir ve iradlari duzeltmek her birinin borcudu
18:08:33 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] nece defe teklif yazmiwam -en azinda-sizin teklif yararsizdi ve ya baxilacaq sozunu yazsinlar ki bileyin oxunub ya yox(
18:10:07 [S O U L] private [x-ANUBIS-x]Sebr en vacib bir xususiyyetdi )Sebr edek)
18:10:22 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Demishdiz aqressiv cavablariniz ola biler)
18:10:31 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] 2 ildi bu movzuda sebr edirem)
18:10:38 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Amma maraqli bir musahib olduz)
18:11:10 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] tewekkur edirem)
18:12:00 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Iradlari hami yazir ,deyir, bizim meqsedimiz siz qehremanlari ayri bir terefden tanitmaqdi, dushunurem ki ne qeder de aqressiv olasnizda siz oyuncularin her birinin oz dunyasi, maraqli bir alemi var
18:12:50 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Sohbetimizi yekunlashdiraq)Sonda sizin arzu ve dileklerinizi eshitmek isterdim)Dostlara, reqiblere, admin heyyetine ve en bashlica xanimlara)Buyurun)
8:16:33 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] meydan cox ugurlu proekt oldugu ucun ancaq yeni nailiyyetler ve yenilikler arzulayiram, Dostlarimin hemiwe yanindayam, Reqiblerimle son duxam bitene qeder vuruwacam-siz xanimlara ise en boyuk arzum-vaxtiniz olsa qostincadan cixib aktiv doyuwlere, velikiy bitvalara qatilmaginiz, nede olsa bu bir doyuw proektidi ve buna gore de aslanin erkeyi diwisi olmaz deviziyle siz xanimlari doyuwlerde aktiv olmaga cagiriram)]
18:20:45 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Teshekkur edirem, inshallah yeqin ki ruhalnib doyushlere qatilariq, amma bele bir deyim var:"Xanim o halda ozune guvener ki arxasinda guclu bir kishi durur"Guclu fiziki guc haqda deyilmir , ruhen guclu biri olmasi nezerde tutulur)biz xanimlarin bezilerinin artiq o guclu melekleri var , bizler de doyushlere qatilmaqa calishiriq, diger xanimlarimiz da yeqin ki zamanla qatilacaq)
18:22:35 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] siz qatilin) size neqeder destek geleceyinin ozunuz wahidi olassiz)
18:23:08 [S O U L] private [x-ANUBIS-x] Bir daha teshekkurler ve uqurlar arzulayiram)
18:23:41 [x-ANUBIS-x] private [S O U L] size de qarwiliqlidi, tewekkurler)

написано: 2016-05-03 22:31:10 

написано: 2016-05-03 18:45:06 

написано: 2016-05-03 16:46:56 

написано: 2016-05-03 15:17:01 

Bu oyuna tma kimi gelmiwiy tma kimi gedeciyiy.

написано: 2016-04-19 16:10:22 

x anibus x bes deyirdin meydanda 1 tek tima var ya legenda? eger sizdiyen kimi idise neye gore svete komek edir? indi anladin sehf etmisen?

написано: 2016-04-10 13:29:59 

to Гулиев .. Emil men seni bu oyunda svetde gorsem tecublenmerem ... butun meydan bilir tmasan svetde olsan o demek deyil svetsen

написано: 2016-04-10 02:48:27 

Yagub sen yaxin qardashsan ve fikirinide destekleyirem.Ya Legenda-nin adini cekirse bu o demek deyilki deyir hamis svetdi)

Amma ki Qulievide basha dushurem TMA olan o qeder seviyesiz hereket edenler varki,hansiki oyuna ikinci sefer bashlayanda menimde bir muddet neyrtal olmagima sebeb oldular.Amma Qulievi hec vaxt svetden doyushe girdiyini gormemishem gorsemde yeyqinki demeli nikini satib ozu deyil

написано: 2016-04-06 13:51:08 

Jan qardas Atilla Ve Deat for love Duz bilirsiz

написано: 2016-04-06 13:48:24 

x-ANUBIS-x

men demiremki qulu svetdi sadece bu sozun menasi aydindir-qulu yazib bunu---Men Svet olmamisam Esas odur Ozum Bunu bilen Bilir Amma Evvel ozum tima idim neytrlada olsam Amma gorum inenn sora bu oyunda mene prtiv tima ola bilecek Ya leganda yox ee Butun tima gelsin protiv

Neytralda protivv gire bilir Innen sora Men lazim olan adamlarin yaninda olacam Sen helem gozle kecel Seni deli edecem Menim Nikim svet ola biler inanlara+ qoysun timalara aiddir

написано: 2016-04-05 20:16:40 

x-ANUBIS-x

написано: 2016-04-05 18:47:41 

ozunu taniyan oglan kiminse bir cumlesiyle hec oyunda da sklonnustunu deyiwib kimese aciga protib getmez, eger kimese nese aydin deyilse ozume muraciet ede biler

написано: 2016-04-05 18:45:54 

men demiremki qulu svetdi sadece bu sozun menasi aydindir-qulu yazib bunu---Men Svet olmamisam Esas odur Ozum Bunu bilen Bilir Amma Evvel ozum tima idim neytrlada olsam Amma gorum inenn sora bu oyunda mene prtiv tima ola bilecek Ya leganda yox ee Butun tima gelsin protiv

mence aydin yazilib burda herwey
2-cisi ise men qulunun neinki elehine hec adini cekmemiwdim orda-oz ozune fiwdanib ozu biler, eger men ora 1 nikin adini yaziramsa bu odemek deyilki tmada 1 nik var vessalam-herhalda men ozum de tmayam, sadece biraz savadli yanawin yazdigima-men 1 adami misal cekmiwem -daha dememiwemki 1 dene tma var o da kamildi))

написано: 2016-04-05 18:37:21 

Yaqub Qulu hemise tma olub ay urey)) inanmiram o hacansa svet znacoku altda boy etsin)!

написано: 2016-04-05 16:07:18 

Yaqub eger Quliyevi nezerde tutursansa inanmiram ki o bele etsin. onun xasiyyetine beledem

написано: 2016-04-05 11:47:20 

Menim znacokuma bax goreceksen Svetdir yoxsa Neytral Menki subut elemisemki Men tima olub sora neytra kecdiyimi

написано: 2016-04-04 22:10:09 

Heci ureydi

написано: 2016-04-04 20:46:39 

написано: 2016-04-04 19:06:49 

menim bir sozume tmalar svet olur a kiwi)) bax mende ele bunu camaata demek isteyirdim, bilen bildi. WERHSIZ

написано: 2016-04-04 18:09:05 

herii

написано: 2016-04-04 16:32:18 

Yaqub yene kim eseblesdirib seni bele atesli cixis elemisen?)

Buna baxmayaraq cox semimi musahibe alinib

Вы не авторизованы