Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » -ВМ- Мамедов ile musahibe
0
Автор Тема: -ВМ- Мамедов ile musahibe [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-04-09 21:03:29 

19:22:36 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Salam, musahibeye xosh glmisiz)
19:22:54 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Salam tewekkur edirem xosh gunuvuz olsun
19:27:42 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Musahibe haqda sovdeleshmishdik , amma 2 gundur sizin personaji PunuSh adi ile axtarirdim)
19:28:57 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] beli nikimi deyisdim PunuSh menim ushaqliqdan dost tanishimin qoydugu addi)
19:30:01 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] PunuSh ceza vermek demekdi, indi daha ceza vermekden fikriniz deyishdi?)
19:30:58 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] bilirem xeir menim hec vaxt hec kime ceza vermeknen aram olmayib sadece ele o vaxti o nikle qeydiyyat elemisdim ele onlada qalmisdi )
19:32:00 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Tebii bu bir zarafatdi)Zemet olmasa ozunuzu teqdim ederdiz)
19:32:37 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] bash uste Memmedov Punhan 24 yash)
19:33:33 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Punhan bey, Proektimize xosh geldiz, amma deyin nece oldu geldiz?)
19:34:49 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] xosh gunlerimiz olsun) men mekteb vaxti gelmisem bu oyuna bir internet kafede gormusdum girmisdim sora ele olduki mektebi qutardim bir az dersler ona gore vaxt olmadi sora yeniden qayitdim ve sevineremde qayitdigima gore)
19:37:20 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Qayidishinizda cox deyishiklikler gorduz?Kimleri qoyub getmishdiz?Qayidanda kimleri gorduz?)
19:39:50 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Amin, duzdu deyirler evezolunmaz insan yoxdu, amma kimlerinse yerini kimlerse evez edir, esas neticedi)Neticede eyer siz maraqli insanlarla tanish olmusuzsa mence bu artiq sizin xarakterden ireli gelir
19:41:07 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] xeyir var evezolunmaz insanlar meselcun Ailemiz ) onlari hec kim evez ede bilmez ) ola biler insan pisdik etdikce pislik gorur yaxshiliq edennen sora mehribanciliqdan basqa hecne olmur)
19:42:32 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Tebii, aile muqeddesdi, men proektdeki inasnalri nezerde tutub dedim, amma deyim bilesiz , u proektde ele oyuncular var ki aileleri ile bele dostluq, mehribanciliq elaeleri yaradilib)
19:43:43 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] beli bilirem ) ele men oz klanimizla coxuynan dimek olarki sehere kimi danisirq zarafatdasiriq vaxt olan kimide hamimiz gorusuruk bu mehribanciliqdan ireli gelen seydi )
19:45:20 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Allah haminizi mehriban elesin, reqib yalniz bu proektde olasiz)Punhan bey, vurquladiz arada gorushursuz, mehribanciliq da var, inaniram ki bu meclislerde meydani, qehremanlari, formatlari, doyush taktikalarini da muzakire edirsiz)
19:46:39 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] duzun desem beli o haminin elediyi sohbetderdi ) bizide bu proekt birleshdirdiyi ucun cox vaxt sohbet ele meydannan gedir )
19:47:12 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Maraqlidi kimleri muzakire edirsiz?)
19:46:39 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] duzun desem beli o haminin elediyi sohbetderdi ) bizide bu proekt birleshdirdiyi ucun cox vaxt sohbet ele meydannan gedir )
19:47:12 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Maraqlidi kimleri muzakire edirsiz?)
19:48:23 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] ancaq oz niklerimizi ) cunki bu bir oyundu kiminse formatiynan yada taktikasiynan oynamiriq) ozumuzun bir taktikasi var ele o taktikaynanda oynuyuruq)
19:49:07 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Demeyin yox, cunki inanmaram, eminlikle deyirem ki xanimlarimiz da muzakire olunur)
19:49:48 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] elbetdeki xanimlar olmasa kisiler olmaz) bu heyatin qanunudu:-)
19:51:42 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Ve en cox muzakire hedfi hansi xanimdi?)
19:52:14 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Uzunuze demek kimi olmasin siz)
19:53:02 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Yeni men ele guclu qehremanam ki diqqet merkezindeyem?)
19:53:32 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Insanin diqqet merkezinde olmagi ucun guclu olmasi yox mehribanciliqi ve insanliqiyla diqqet merkezinde olur)
19:54:46 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Teshekkur edirem, eyer men proektde coxunda bu hormeti qazanmiashamsa bu sizlerin sayesindedi)Her bir hormet gorseden insan qarshisinda bash eyirem)
19:55:17 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Hormet qoymsuzuki hormet qazanmisiz) bu sizin oz qabilleyitinizden ireli gelen bir sheydi)
19:57:42 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Minnetdaram , bu yeqin menim aldiqim terbiyye ve tehsilimdeki mulellimlerin sayesinde olub)Zamaninda doyushcu kimi akrual idim , indi de insani keyfiyyetlerime gore, sizce bu yaxshidi?)
19:59:08 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] beli doyushcunun axiri olumdu ) amma insan keyfiyyetlerinin hec vaxt sonu yoxdu)
20:00:31 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Bizim sohbetimiz nedense menim presonajimda dayandi, ayri xanimlar da var onlar haqda danishin)Umumiyyetle sizin fikrinizi bu movzuda dinlemek iserdim
20:01:09 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] ayri xanimlar sozun duzu men sizden basqa xanimi tanimiram ) ancaq niklerin gormusem )
20:05:11 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Klaninizda iki xanim personaji var, klan doyushlerinde de ara sira ishtirak edirlermi?
20:06:01 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] klandaki xanimlar klandaki insanlarin real tanidigi insanlardi) xeir onlar isle bagli cox vaxt oynuya bilmirler)
20:08:28 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Meydandaki deyishiklilerden razisiz bilirem, cunki klaninizda art obilka var ve bu da oyuncularin normal doyushmesi ucun imkan yaradir, daha neleri gormek isterdiz?
20:09:58 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] beli cox gozel deyisikler oldu ) art veslerinde cox xeyri var level qalmaxqcun ) men mehribanciliq hami arasinda ) amma inaniramki meydan getdikce basqa proekler arasinda zirvelere qalxacaq ) ve zeif niklere serait yaradilmasi lazimdi cunki oyunun onlayni qaxlmalidi evvelki onlayn yoxdu indi
20:12:42 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Men sohbetimiz esasinda bir elameti hiss edirem, siz proektde oyundan cox yoldashliq ve dostluq munasibetini ustun tutursuz, yeni burdaki insanlar sizi bele mohkem ozne baqlayib?)
0:13:32 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] beli cunki oyun zad ne vaxtsa uje qutaracaq amma yoldasliq dostluq daimi bir sheydi ) beli yaxshi dostlarla tanish olmusham )
20:15:00 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Gozel xususiyyetdi amma oyunun qurtarmasini gozlemeyin)Hele irelide cox maraqli bir zaman gelir)Sizin klan haqda danishaq
20:15:51 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Klaninizin meyilliliyi neytrealdan ishiqli quvveye kecdi, demek olar yegane svet klansiz , cetin deyilmi?
20:16:10 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] oyunu qutarmasi deyende siz sehf basha dushduz ) yani uje bizim yashimiz otecek oyun oynamali yashimiz olmayacaq) buyurun danishaq)
20:16:50 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Beli biz neytral olandada ancaq zeiflere komek edirdik) cetin birshey yoxdu birliyimiz olandan sora bizle hec kim bacarmaz)
20:17:20 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Ehsen sizin optimist dushuncenize)
20:18:07 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Tewekkur edirem )
20:20:33 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Obraziniza baxiram, maraqli avatardi, bilmek olar kimdi?
20:21:21 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Oz seklimdi ) universitet vaxti cekilmis ) yaniki cavanligim)
20:23:10 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Bunu bilmirdim.Proketde cox az insan oz shekilni avatara qoyub amma sizin shekil olduqunu bilmirdim
20:23:59 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] men onu sadece uzum gorsenmediyi ucun qoymusam)
20:23:27 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Mesajlarinizi oxuyurdum, infonuzdaki mesajinizi 20:24:04 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] nese maraqli birshey gorduz ?)
20:24:05 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Yeni dilinde soz saxalaya bilmeyenlerle rastlashmisiz?
20:24:22 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Elbetdeki ) ele insanlar bu deqiqe coxdu )
20:24:41 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Yeni proektde?
20.25:19 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Xeir proektde men cox insanla munasibet qurmuram ancaq oz klanimizdakilar ) basqa hec kimle )
20:26:11 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] bura yene deyirem bir oyundu moderatorlarin straji poryadkanin vezifesidi molconka xeberdarliq versin onlarida hec kim qinaya bilmez
20:30:59 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Elbette her bir istifadecinin menafyi, qururu qorunmalidi)
20:32:20 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Ne demek istediyinizi anladim, amma ne etmek olar ki bunu her kes bacarmir)
20:32:53 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] bilirem anladiginizi) oda duzdu ) insanin ozunden asili olan sheydi ) ferqi yoxdu realda ya virtualda yaxshi insan ele yaxshi insandi)
20:33:25 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Punhan bey, Meydanda en parlaq , yadda qalan hansi hadise, hansi meqam size daha tesir edib?
20:36:11 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Niki yadimnan cixib Allah rehmet elesin o rehmete geden oglan ve meydaninda indiyene qederde onun nikinin hardasa gosterilmesi meydan adminstrasiyasiya ona gorede tewekkur edirem
20:38:13 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Воитель-Camal, ТеМнЫй - РыЦаРь-Reshid, beli meydan iki guclu oyuncuusunu itirib.Allah onlari rehmet elesin
20:38:54 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Beli men onlari ushaq vaxti gormusdum burda hardasa 17 -16 yashim var idi ALLAH Rehmet elesin
20:39:56 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Adminstrasiyani vurquladiz, onlara sozunuz, tovsiyeniz varmi?
20:41:45 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Sozum Sagolsunlar Ellerinden gelen komekliyi edirler tovsiyemse yoxdu cunki yashdada mennen boyukduler oyundada mennen kohne ve nece elemek lazimdi bilen insanlardi )
20:46:44 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Mehribanciliq elemeklerin cunki insan burda ele dostlar qazanirki realda insana birde gorursenki ele destekleri deyirki omur boyu yaddan cixmir ona gorede calismaq lazimdiki mehribanciliq olsun dost qazanaq dushmen yox
20:48:11 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Xanimlar qaldi)
20:49:04 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Xanimlar onsuzda bashimizin tacidi onu basha dusmeyen day sozum olmaz)
20:50:35 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Cox saq olun)Sizi pozitiv bir musahib kimi qiymetlendirirem, deyim var xosh aurali insan, siz hemin insanlardansiz)Arzu edirem ki bu cur gozel hissler hec zaman sizi terk etmesin
20:51:43 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Amin ve Bahem ) ele sizide)
20:53:27 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Musahibemizi sona yetirmeye mecburam ve sonda bele bir arzu dileyecem
20:54:10 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] bilirem ) buyurun dinleyirem)
20:54:18 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] O insanlara inanin ki, sizde 3 elamati gore bilsin.1.Tebessum arxasinda gizlenen kederi.2.Hirs arxasinda gizlenen sevgini.3.Sukutda durmanizin sebebini
20:54:47 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Siz cox aciq insansiz ve inshallah ozunuz kimi saf urekli insanlardan behrelenesiz)
20:55:14 [MISTIKA] private [-ВМ- Мамедов] Bir daha teshekkurler ve uqurlar arzulayiram)
20:56:20 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] mene her yaxin insanin kederinede serik olmusam tebessumunede )
20:56:34 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] sizede tewekkur edirem )

написано: 2016-04-22 15:49:20 

написано: 2016-04-18 10:15:36 

20:49:04 [-ВМ- Мамедов] private [MISTIKA] Xanimlar onsuzda bashimizin tacidi onu basha dusmeyen day sozum olmaz)

ƏƏ Sən Niyə Ölmürsən ?

написано: 2016-04-10 14:47:32 

написано: 2016-04-10 13:32:57 

написано: 2016-04-10 11:30:28 

написано: 2016-04-10 07:24:24 

написано: 2016-04-10 02:45:22 

написано: 2016-04-10 01:58:02 

написано: 2016-04-10 01:53:08 

Ureh)

написано: 2016-04-10 00:50:16 

написано: 2016-04-09 21:09:26 

Вы не авторизованы