Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » Bodybilder ile musahibe.
0
Автор Тема: Bodybilder ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-07-17 15:44:08 

12:07:59 [S O U L] private [Bodybilder] Musahibeye xosh geldiniz, qebul etdiyiniz ucun minnetdaram
12:08:48 [Bodybilder] private [S O U L] Xoş gününüzə gələk həməşə. Dəvətiniz üçün minnətdaram!
12:09:41 [S O U L] private [Bodybilder] Devet deyende , musahibe ucun qlavaniza muraciet edim, sizi tovsiyye etdi, niye siz,i bashqasini yox?)
12:12:10 [Bodybilder] private [S O U L] Əvvəla qlavaya minnətdaram ki, məni dəyərləndirib və sizə tövsiyyə edib. Məncə aktiv olduğuma görə və eyni zamanda çox sürətlə mərhələləri qalxdığıma görə bu belədir.
12:13:19 [S O U L] private [Bodybilder] Ozunuzu tanidin istifadecilerimiz sizi yaxindan tanisin)
12:14:56 [Bodybilder] private [S O U L] Adım Elxandı. 35 yaşım var. Ailəliyəm.
2:21:46 [S O U L] private [Bodybilder] Nik adinizin menasini aciqlardiz niye mehz bu adlasiz?)
12:28:24 [Bodybilder] private [S O U L] Bu idman növü ilə məşğul olduğum üçündür. Daha doğrusu bodybuilding idman növünə yaxın olan Mens fizik (Men's Fitness) idman növü ilə.
12:29:32 [Bodybilder] private [S O U L] Noyabrda Azərbaycan birinciliyinə hazırlaşırdım, ancaq təəsüf olsun ki, gecikirəm
12:30:06 [S O U L] private [Bodybilder] Cox maraqlidi, Ibmanci, meydanci hem de yeterli dolqun yashda bir insan, bu qeder maraqlar ola-ola meydan da size maraqlidi?)
12:32:27 [Bodybilder] private [S O U L] Yarışmağı sevənəm və prinsipialam. Hər bir şeydə insan sadəcə olaraq qarşısına məqsəd qoymalıdır. Əgər məqsəd varsa, demək ki, çatacağın mənzil bəllidir. Məqsəd isə sənin nəqliyyatındır.
12:34:31 [Bodybilder] private [S O U L] İndi meydan oyununda daha çox vaxt keçirirəm, çünkü zədə almışam və idmandan müəyyən müddətlik ayrılmışam. Ancaq şükürlər olsun ki, zədəm sağalır və idmana qayıdıram.
12:34:35 [S O U L] private [Bodybilder] Sozlerinizi destekleyirem amma Meydan .az proekti her insanda yeni bu tip oyun hamini celb etmir
12:37:23 [Bodybilder] private [S O U L] Ümumiyyətlə RPG oyununa 2002-ci ildə adını çəkməyəcəyim bir üeb səhifədə qoşulmuşam. Meydan.az səhifəsinə isə gəlişimdə səbəbkar məhlə uşağım, canım qardaşım Elşən (AGAH) olub.
12:38:53 [S O U L] private [Bodybilder] Gelib bu proekte baqlandiz ve daha ayrila bilmediz, niye hansi sebebler sizi burda saxlayir?)
12:42:13 [Bodybilder] private [S O U L] Həməşə məhlə uşaqları ilə axşamlar görüşüb çay evində çay içib, domino oynayırıq. Elşən də daim telefonunda qurcalanırdı və bir gün onun oynadığı oyunun meydan.az olduğunu gördüm. Və uşaqlar ona "Oyna da Elşən!" deyəndə, "Ayə diyan. Bizə napast ediblər" dedi.
12:43:02 [Bodybilder] private [S O U L] Mənə də maraqlı gəldi və həmən günün səhəri mən də sizin bu gözəl məkana təşrif buyurdum. ))
12:44:11 [S O U L] private [Bodybilder] Onda Elshen beye de xususi teshekkurlerki sizi bu proektin sakini edib)
12:44:40 [Bodybilder] private [S O U L] Axı mən qeyd etdim. Mən prinsipialam və məqsədliiyəm. Məqsədim isə, ən öndə olmaqdır və tanınmaqdır. )))
12:46:30 [Bodybilder] private [S O U L] Siz sağ olun. Elşən əslində tək məni gətirməyib. Amidi (Амидик) də o dəvət edib. Amid də bizim Anubis klanındadı.
12:49:02 [S O U L] private [Bodybilder] Elshen beyi vurquladiz men de MISTIKA xanimi dushundum o da yeterince xanim ve oyuncu devet edib)Duzdu her birimiz sebirli, cetin yollarla qalxmishiq amma yene de minnetdariq)Dusunmeden deyerdim gozel cemiyyetdeyik)
12:49:12 [S O U L] private [Bodybilder] Buranin daimi sakinisiz, qonshularinizdan razisiz?)
12:49:19 [Bodybilder] private [S O U L] Əlbəttə. Qonşularımdan narazı olmaq da düzgün olmaz. bu yaxınlarda meydan.az administrasiyasının səyi nəticəsində keçirilən Bowling yarışmasına qatılmışdım. Birinci mərhələni keçə bilməsəm də xeyli razı qaldım. Mən orada mehribançılıq gördüm. Meydanda olan rəqiblikdən əsər əlamət yox idi.
12:51:16 [Bodybilder] private [S O U L] Sizinilə razıyam və mən də MİSTİKA nikinin sahibi olan gözəl xanımımza sizin kimi xanımları dəvət etdiyi üçün təşəkkür edirəm.
12:53:04 [Bodybilder] private [S O U L] Əlbəttə. Gözəl cəmiyyət və sosial şəbəkədir. Məncə bizim klanda olan mehribançılıq və dəstək bu oyuna marağı mənim üçün daha da artırı
12:55:03 [S O U L] private [Bodybilder] Reqabeti realda hiss etmediz amma oyunda cox inadli doyushler gedir sizce bu yaxshidi?Amma emosioanl oyuncularimiz da az deyil
12:57:07 [Bodybilder] private [S O U L] Bowling yarışmasında rəqabət güclü idi. Birinci və ikinci yeri bizim klanın üzvləri uddular. AGAH və x-ANUBİS-x
12:58:17 [Bodybilder] private [S O U L] Hə. Oyunda əsasən xanlıqlar arası döyüşlə daha prinsipial gedir
12:59:55 [Bodybilder] private [S O U L] Təəssüf edicidir ki, svet klanları zəifləyib, tmalar keçib neytrala.
13:01:07 [Bodybilder] private [S O U L] Bu isə o deməkdir ki, rəqabət azalıb.
13:02:48 [S O U L] private [Bodybilder] Oyunda size doyushler maraqlidi ya proektin ictimai heyati?Yeni kecirilen real yarishmalar, partiler, bayramlar?
13:02:52 [Bodybilder] private [S O U L] Əslində hər ikisi. Çünkü burda insanların vertual, digərində isə real həyatını görürsən.
13:06:01 [Bodybilder] private [S O U L] Real yarışmalara da qoşulmaq da məncə niklərin realda olan şücaət və bacarığını görmək üçün maraqlıdır və lazımdır )))
13:07:14 [S O U L] private [Bodybilder] Amma hami dushunduyunuz kimi deyil, meselen proektin zirif cinsleri )).Proektin real heyatinda cox passivik )
13:09:37 [Bodybilder] private [S O U L] Haqlısınız. Xanımlar belə tədbirlərdə görünmürlər. Yəqin bir səbəbləri var hər halda. Məncə onlar da oyun döyüşçülərini realda görmək istərdilər.
13:15:19 [S O U L] private [Bodybilder] Amma buna baxmayaraq xanimlar hemishe maraqdadi)Razisiniz?)
13:16:40 [Bodybilder] private [S O U L] Təbii ki, maraqdadırlar. )))
13:17:52 [Bodybilder] private [S O U L] İnşallah ki, paint ball yarışına siz xanımlar da qatılarsınız. Narahat olmuyun. Bərk vurmayacayıq ))).
13:18:49 [S O U L] private [Bodybilder]Dushunmurem ki o yarishmaya xanim gelsin ,cunki doyushmek kishilere mexsusdu, xanimlar yalniz qorunmalidirlar)
13:18:55 [S O U L] private [Bodybilder] Konkret maraqinizda olan xanim oyuncular var?)
13:19:53 [Bodybilder] private [S O U L] Ən çox maraqda olanlar iki nəfərdir. Siz və MİSTİKA.
13:21:43 [Bodybilder] private [S O U L] Məncə xanımlar kişilərəin şücaət mənbəyidirlər. ))) Ən azından canlı olaraq müsahibə ala bilərsiniz bizlərdən )))
13:24:49 [S O U L] private [Bodybilder] Mene ele gelir bizim maraq yaratmaqimiz proektde bezi yenilikleri getirmekden asili oldu)Administrasiyanin desteyi ile oyunu daha maraqli etmek ucun calishiriq, az da olsa nail olmushuqsa, sizin kimi oyuncularin sayesinde)
13:27:10 [Bodybilder] private [S O U L] Misalən. İdmanda mənim həyat yoldaşım mənə dəstəydir. Qidama, vitaminlərimə və əlavə qida məhsullarıma o diqqət edir və xatırladır. Təbii ki, onun xoşuna gəlməsə mən həvəsdən düşərəm. Ancaq ki, sağ olsun. Məndə həvəs yaradır
13:28:44 [S O U L] private [Bodybilder] Beli duz vurquladiz , men de bu proektdeki vertual yoldashima desteyem, calishiram onun verdiyi emek itmesin, texniki cehetden komeklik ede bilmesem de terbiyye ve tebliq sahesinde calishiram)
13:28:57 [S O U L] private [Bodybilder] Yeqin ki o da mene minnetdardi))
13:28:56 [Bodybilder] private [S O U L] Əlbəttə. Hətta deyərdim ki, rəqabətsiz etmisiniz. Heç bir digər RPG oyunları meydan.az ilə rəqabətə girə bilməz
13:30:22 [Bodybilder] private [S O U L] Maraqlı oldu mənim üçün. Ailəli olduğunuz üçün sizə xoşbəxtlik arzu edirəm. Həyat yoldaşınıza və sizə uğurlar diləyirəm bu oyunda.
13:31:04 [S O U L] private [Bodybilder] Elxan bey unutmayaq men vertual aileden behs etdim))
13:32:35 [Bodybilder] private [S O U L] Mmmm. Digər RPG oyunlardan fərqli olaraq, burda niklərin infosunda bilinmir bu. Əgər bunu da qeyd etsələr, məncə gözəl olar.
13:33:25 [S O U L] private [Bodybilder] Niye bilnmir, znacoklar srasinda uzukler var yeqin fikir vermemisiz
13:34:00 [S O U L] private [Bodybilder] evli cutluklerin her ikisinin infosunda uzukler isharesi var
13:34:20 [S O U L] private [Bodybilder] siradan 2 ci
13:34:49 [Bodybilder] private [S O U L] Onlara fikir vermədim. Digərlərində bu kimi qeydlər Статцс qeydinin yanında olur.
13:35:34 [S O U L] private [Bodybilder] bu proektde ferqli yerdedi)
13:35:39 [Bodybilder] private [S O U L] ))) Gördüm.
13:37:00 [S O U L] private [Bodybilder] Neticeye geldik k , xanimlarin doyushden elave proektde oz missiyasi var)Yeni simpatiya beslediyiniz xanim doyushculri nezerde tutdum)
13:37:38 [S O U L] private [Bodybilder] Proektde siz de qorumaq istediyiniz , qayqiniza qalan, qayqisin cekmek istediyiniz qehreman-xanim varmi?)
13:37:58 [S O U L] private [Bodybilder] Bilerm bu sual provakasion bir sual oldu)
13:41:35 [Bodybilder] private [S O U L] Üzürlü sayın, bu suala belə cavab verim. Mənim realda qayğısını çəkdiyim var. Burda isə məncə elə bir xanım yoxdu. Hələ ki, ANUBİS qardaşlığımızın qayğısını çəkməyə çalışıram. )))
13:42:04 [S O U L] private [Bodybilder] ))))
13:43:16 [S O U L] private [Bodybilder] Bu sual sizin dediyiniz fikre esasen seslendi)Maraqli bildiyiniz xanimlar seslendi ona gore)Amma vertuali reala qarishdirmamaq shertile hansisa bir xanima destek olmaq mence gozeldi)
13:43:52 [S O U L] private [Bodybilder] Oki qaldi Yaqub beye, mence o ozu oz qayqisinin ohdesinden gozel gelir))
13:46:20 [Bodybilder] private [S O U L] Əgər bizlər gücləniriksə, demək ki, klan güclənir. Və klan gücləndiyi halda rəqiblər çəkinməyə başlayır. bizim qayğımız bundan ibarətdir ))).
13:48:11 [Bodybilder] private [S O U L] Bəli, oyunda kiminsə hücumuna məruz qalmış xanıma kömək üçün döyüşə atılmağı nəzərdə tutursunuzsa, bunu məncə hər bir oğlan nik edər. Axı siz xanımlar zərifsiniz.
13:48:29 [S O U L] private [Bodybilder] Elxan bey infonuzu arashdirirdim)Имя: Xose bu kimdi?)
13:49:21 [Bodybilder] private [S O U L] ))). Xose mənim məhlə uşaqlarım, tələbə yoldaşlarım, sinif yoldaşlarım arasında çağırıldığım ləqəbimdir ))
13:51:16 [S O U L] private [Bodybilder] Maraqli faktlardi)
13:51:19 [Bodybilder] private [S O U L] Universitetdə oxuduğum dövrlərdə, yəni cavanlıq dövrümdə )), saçım uzun, az miqdarda isə saqqal saxlayırdım. Simaca da Elşad xoseyə oxşadığım üçün məni belə çağırırlar. )))
13:52:49 [Bodybilder] private [S O U L] İndi daha yaşlanmışıq. Saçların idman stilindədir. İndi isə yeni ləqəb qoymaq istəyirlər )))
13:53:40 [S O U L] private [Bodybilder] Hetta))Ad cekmirem amma burdan seslenirem)Diqqet !Diqqet!)Elshad Xoseye perestish eden xanim)Uzaqa getme oxshari burdadi , meydanda)
13:55:25 [Bodybilder] private [S O U L] )))
13:56:46 [S O U L] private [Bodybilder] Mence leqebinizi deyishmeyin , cunki burdan o xanima seslendim, onu meyus etmeyek)
13:56:50 [Bodybilder] private [S O U L] Hətta bu haqda maraqlı hadisələtim də olub )))
13:57:15 [S O U L] private [Bodybilder] Buyurun danishin)
13:59:42 [Bodybilder] private [S O U L] Bir dəfə Hüseyin Dərya (Allah ona rəhmət eləsin. Gözəl insan idi) mənim təhsil aldığım ADU-ya gələndə məni giriş qapısının ağzında görəndə şok olmuşdu. Gedə-gedə dala çönüb mənə baxırdı ))
14:00:55 [Bodybilder] private [S O U L] Sonra məni Hüseyinlə göruşdürdülər, tanış olduq. Ölümündən oncə isə, Hüseyin bizim qonşumuz idi.
14:00:56 [S O U L] private [Bodybilder] Allah rhmet elesin, beli axi onlarin arasinda qarshidurma vardi)
14:03:28 [Bodybilder] private [S O U L] Bir dəfə də, Dəyirman qrupu respublika sarayında keçirilən konsertləri zamanı məni Elşadın qarşısına çıxardanda Elşad üzünü tutaraq mənə baxıb gülməyə başladı və sonra Anar Nağılbazı çaş baş saldılar ))))
14:04:58 [S O U L] private [Bodybilder] Sizi shou- biznese devet etmek lazimdi inaniram o bacariqiniz da var)
14:06:27 [S O U L] private [Bodybilder] Elxan bey ,bele bir yazi oxudum infonuzda, sonunu dushunen qehreman olmur,bele anladim ki riski nezerde tutursuz
14:13:33 [Bodybilder] private [S O U L] Məsələn, deyək ki, sizə hücum edilib (oyunda) və mən sizə köməyə gəlmişəm. Rəqib isə 16-cı leveldir. Mən bilirəm ki, uduzacam, amma, yenə də köməyə gəlib və nə isə etməyə çalışdım. Uduzsam belə, siz məni qorxaq deyil, mərd və cəsur hesab edəcəksiniz.
14:15:26 [S O U L] private [Bodybilder] Amma men ayri bir terefden baxa bilerem) Her ikimizin uduzmaqi reqibin ikiqat opit almasina imkan verecek)O varianti dushunmursuz?)
14:36:17 [Bodybilder] private [S O U L] Mən özümü yem hesab etmirəm ))). bir faktı danışım sizə. Bir dəfə 14-cü level Şefə hücum etmişdi və güclü idi. Mən isə 12-ci level idim. Tale məni oyundan çıxarmaq istədi. Özümdən soruşdu, etirazımı bildirdim və dedim ki, sənə lazım olacam. Tale döyüşdükcə, mən Taleyə can doldurdum. Özüm zərbə atmırdım. Propustit edib öz canımı da doldururdum. Həmçinin məni oyunda olduğum üçün Şef öleb dirilə bildi. Beləliklə döyüşdə Şef qalib gəldi. Sizcə bu yem
14:36:32 [Bodybilder] private [S O U L] Həmən döyüş hələ də yadımdadır ki, Şefə qanlı hücum etmişdilər. Tale mənim zədə almağımı istəmədi deyə, döyüşdən atmaq istəmişdi. Ancaq, Tale üçün bunu qəbul etmək olar. )))
14:40:03 [S O U L] private [Bodybilder] Tale beye komek etmisizse qebul edirem))
14:40:40 [Bodybilder] private [S O U L] Demək ki, gəlinimizə də yardımım dəyə bilər )))
14:42:01 [S O U L] private [Bodybilder] Minnetdaram)Sohbetimiz gozlemediyimden de maraqli oldu, devam da etmek olar amma efsus zaman azdir, ona gore bir az da ayri movzulardan danishaq)
14:42:48 [S O U L] private [Bodybilder] proektde daha hansi yenilikleri gormek isterdiz?)
14:45:37 [Bodybilder] private [S O U L] Forumda bir məqalə oxumuşdum. Zal voinovda olanda eleksirlərin vaxtı tükənməyəcək. bunu həyata keçirsələr çox yaxşı olar. İkinci bir istəyim isə, tavernada olan kvestlərdə dəyişlik etsinlər mümkünsə. Odinoçnı və qruppavoy kvestini dəyişsinlər xahiş edirəm.
14:46:06 [Bodybilder] private [S O U L] Əvəz etmək olar. Klad və Qora leqioner ilə.
14:47:50 [Bodybilder] private [S O U L] Çünkü, heç kəs qruppavoyda və odinoçnuda döyüşmür. Xaotda olur. botlar sağ olsun ))) Bu dəyişiklik olsa əgər, çoxları kvesti tamamlayıb VİP ala bilrə və eyni zamanda instrumentləri də qazana bilrə. Udoçka və Kirka tapmaq mümkün deyil.
14:48:18 [S O U L] private [Bodybilder] Sizden onceki musahiblerden bele bir fikir seslenmishdi ,svet ve ya tma ishareleri yiqishdirilsin ,sizin buna munasibetiniz necedi?Sizce karmasi bilinmeden doyushmek maraqli olardi?
14:51:29 [Bodybilder] private [S O U L] Xeyir. Buna münasibətim pisdir. Svet və Tma qalsın. Neytral isə yığışdırılsın. Çünkü neytral mənsəbə qulluq elədiklərini bilməlidirlər. Neytral ancaq karmasız sadə bir sakin ola bilər. Ya SVET ol, ya da TMA. Qərarsız qalma.
14:53:33 [S O U L] private [Bodybilder]Adminler oxuyur,neticeler de olur))Teklifler hemishe maraql doqurur
14:53:51 [S O U L] private [Bodybilder] Enenevi suallara kecmek isteyirem)
14:54:16 [S O U L] private [Bodybilder] Proektde yadda qalan teesuratlar,pozitiv , neqativneler olub?)
14:57:34 [Bodybilder] private [S O U L] Ən yadda qalan, Bowling yarışması olub və inanıram ki, son olmayacaq belə tədbirlər. Neqativ olmuyub şükürlər olsun.
15:00:56 [S O U L] private [Bodybilder] Beli devamli olacaq, qarshida proektin ad gunu , diger yarishmalar gozlenilir)
15:02:01 [S O U L] private [Bodybilder] Elxan bey,son sozu selendirmenizin zamanidi)Dostlar, reqibler, xanimlar,kime ne sozunuz var?Buyurun)
15:05:04 [Bodybilder] private [S O U L] İnşallah. Mən adminlərə də artıq qeyd etmişəm ki, necə ki, Elşən (AGAH) deyirdi ki, "Bowling mənlikdir", mən də deyirəm ki, "Paint ball mənlikdir". Hərbi nailiyyətim: Birinci dərəcəli snayper, hərbi vəzifəm: Atıcı, hərbi rütbəm: Çavuş ))).
15:06:25 [S O U L] private [Bodybilder] Terife layiqdi)Iddiali bir reqibsiz , inshallah )Amma unutmayin sizin kimi nailiyyeti olan diger oyucularimiz da var)
15:08:08 [Bodybilder] private [S O U L] Hər kəsə yalnız bir sözüm var. Mehriban olun. Vertual həyatı, real həyatla qarışdırmayın. Kimsə oyunda rəqib ola bilərsə, bu o demək deyil ki, o səninlə həyatda dost ola bilməz. Hamıya uğurlar! Sizə də təşəkkürümü bildirirəm.
15:09:12 [S O U L] private [Bodybilder] Size de minnetdaram,maraqli sohbetinizle xususui reng qatdiniz,siz de Uqurlar)
15:09:43 [Bodybilder] private [S O U L] Elə döyüşçü varsa əgər, hodru meydan. Sonunu düşünən qəhrəman ola bilməz ))))
15:10:19 [S O U L] private [Bodybilder] Inshallah, caqirishiniz yeqin ki qebul olunacaq))
15:10:26 [Bodybilder] private [S O U L] Təşəkkürlər. Siz sağ olun! Rəng qatmaq hər birimizin borcudur. )))

написано: 2016-07-20 14:04:40 

написано: 2016-07-20 13:30:05 

написано: 2016-07-20 12:22:58 

Snayperchi ) belke 1x1 yoxlayag snayper?) pointde) bir reaksiyavi yoxlayim senin )

написано: 2016-07-20 10:50:47 

Удалил Истинный Мрак -ПРаВиТеЛЬ ЗаКоНа- (2016-07-20 11:46:34)

написано: 2016-07-19 20:23:42 

14:06:27 [S O U L] private [Bodybilder] Elxan bey ,bele bir yazi oxudum infonuzda, sonunu dushunen qehreman olmur,bele anladim ki riski nezerde tutursuz
Elxan Polatin bu temasin hele oLdurmemisen ? ))
Birdeki Paintbala gele bilsem ozunu mennen qoru )))

написано: 2016-07-18 15:57:42 

написано: 2016-07-17 23:32:38 

написано: 2016-07-17 23:11:47 

написано: 2016-07-17 21:08:35 

Bodybilder

написано: 2016-07-17 20:30:48 

Elxan, qoy bir sandığı da bağlı qalsın daa pambıq çatışmazlığı var ))))
SOUL

написано: 2016-07-17 16:46:57 

написано: 2016-07-17 16:23:10 

13:53:40 [S O U L] private [Bodybilder] Hetta))Ad cekmirem amma burdan seslenirem)Diqqet !Diqqet!)Elshad Xoseye perestish eden xanim)Uzaqa getme oxshari burdadi , meydanda)

Əla musahibədi )

написано: 2016-07-17 16:13:26 

13:41:35 [Bodybilder] private [S O U L] Üzürlü sayın, bu suala belə cavab verim. Mənim realda qayğısını çəkdiyim var. Burda isə məncə elə bir xanım yoxdu. Hələ ki, ANUBİS qardaşlığımızın qayğısını çəkməyə çalışıram. )))

allah seni guldursun ay elxan)) sen ureysen)

написано: 2016-07-17 16:02:04 

14:15:26 [S O U L] private [Bodybilder] Amma men ayri bir terefden baxa bilerem) Her ikimizin uduzmaqi reqibin ikiqat opit almasina imkan verecek)O varianti dushunmursuz?)

MISTIKA xanimda mene bu cavabi vermiwdi )))

Elxan Yaxwisi qaqa xanima komey getme ))))))

Musahibenin

написано: 2016-07-17 16:01:42 

Вы не авторизованы