Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » Azeri Pivo ile musahibe.
0
Автор Тема: Azeri Pivo ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2016-12-09 11:13:34 

20:29:09 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Axshaminiz xeyir,sizi yeniden proekte gormeyimize shadiq)
20:29:35 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Salam Her vaxtiniz xeyr xos gorduk
20:31:32 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Zemet olmasa ozunuzu tanidin)
20:37:00 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Adim Cavid 24 yasim var
20:38:20 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cavid bey, danishin ,siz bu proekte nece gelmisiz?)
20:41:16 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Demeli 2008 ci il idi men o vaxt bir rus Prg oynu oynayirdim orda Meydan az reklami getdi o vaxt dan daxil oldum ve cox xosma geldi )
20:43:28 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Demeli o iller yashinizin az olmasina baxmayaraq bu proekte boyuk hevesiniz varmish)Cunki men sizi taniyanda siz hem guclu klanin qlavasi idiz , guclu de personajinz vardi)
20:43:36 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Ilk Nirkim Grey Wulf olub.)
20:43:58 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Beli beli yadimdadi)
20:44:21 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli o vaxtlar cox maraqli idi heqiqeten demek olardi gunumun yari hissesi Meydan az idi
20:45:33 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] cox maraqlidir klaniniz o zamandan indiye qeder ne adini, ne nishanini deyishmeyib)
20:47:22 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Bilirsiz o vaxt dediyim proektde de OldBaku klaninda olmusam ordandan cixandan sora dusundum ki Meydan az da OldBaku Xanliqi yaradim ve Sukur olsun ki isdediyim oldu.Hec vaxt deyismez bu menim ucun cox onemlidir )
20:49:37 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Maraqlidi o zamanki doyushculerle indikilerde ferq gorursuz?)
20:51:34 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli cooox gorurem.) o vaxt cox maraqli idi o vaxlar baska idi indi kohneler cox az qalib. Evelki gunler menim fikrimce cox maraqli olub)
20:55:57 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Oyundan uzaqlashmishdiz nese ciddi sebebler var idi?)Yeni proektde esasbleshib getdiz, yoxsa shexsi ishlerle baqli idi?)
20:59:17 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli Eseblesib getdim..Yadinizda Meydan az server yanqin olmusdu ) o zaman hecneyi duz etmediler xosma gelmedi duzgunluk olmadi bir nece defe proyekt deyisildi bu qane etmedi ne meni nede ki bizim dostlarimiz ona gore getdim Sexsi isimde Sukur olsun problem yox idi sadece duzgunluk olmadiqi ucun getdim..Ve sora bir nece ilden sora qayitdim.Yene xosma gelmedi yene getdim..)
21:01:57 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Beli, proektde deyishiklikler, yenilikler var, mence bu defe daha kusub getmezsiz)Hem de indi size yaxin inshanlar da burdadi, az da olsalar , sadiqdilar, destekdiler)
21:02:36 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Qayidinishinizdan danishin , ne eceb qayitdiz?
21:06:23 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Qayitmaqimin Sebebi en esas Volland Niki dir Menim Boyuk qardasim oldu.. Elmiri Coxu Taniyir onu duzun desem Elmir o vaxt men bu proyekte olanda xosu gledi mene gore gelmsidi.. Her defe deyirdi mene qayit gel. Ona gore geldim..)
21:07:04 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Yaxshi etdiz, amma onu da deyim ki Elmir bey hec de sizden geri qalmayib, burda olduqu muddetde proektin parlaq ulduz oyuncularindan biri kimi taninib)
21:09:35 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli bunu mende gorurem.) Ve cox xosma gelir.)
21:10:04 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cavid bey, proektin texniki amillerini kenara qoyaq, ayri movzudan danishaq)Vurquladiz kohne oyunculardan danishdiq ,kimleri tanidiz?)O zamanki oyunculardan indiye qeder yaxin bildikleriniz varmi?)
21:15:44 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] beli var. Ilk once bunu qeyd etmek isdeyirem.. bunu coxlari bilmir hami bilsin ilk once Воитель niki olan Camal qardasimiz.. Allah ona Rehmet elesin coox gozel insan idi.. Men size deyim men ilk once bu oyna gelende ilk Lubovo_po_lubomu niki olan indiki Я легенда niki olan Kamil tanimisam ilk Meydan az Lahiyesidne onunla gorusmusem. Indiyene qeder Dosluqumuz Davam edir..) Coxlarini Tanyiram Шеф Teleh di onunla gorusum olub Dj_Elmar la olub A-T-I-L-L-A Aqshin TURAL AHMEDOV =)
21:16:05 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Yani coxlari olub Amma olardan Tek Tuk insanlar qalib..)
21:18:29 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Yani cooox insalar olub men size qeyd edim ki men olarla goruse gedende mene baxirdilar ki Bu sensen hec kes inanmirdi =) Cun ki o vaxt yasim az idi =)
21:19:20 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Beli, o vaxt Armada gorushundeki kimi)Yadimdadi)
21:20:04 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli=) Bax men o vaxtlar ucun cox darixmisam=)
21:21:28 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cavid bey, sizi inandirim cox insanlar ele evvelki kimi semimi ve sadiqdi)Bilmirem indi hemin insanlar necedi amma tanidiqlarim hec deyishmeyib)
21:23:52 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Men de size deim hec vaxt deyismezler onlar..)
21:24:58 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Sizin oyuncunuzu oyunda gorende bir az teecublendim, amma emin oldum ki sizsiz heqiqeten cox sevindim, yaxshi ki yene aramizdasiz)
21:25:57 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Cox saolun..Beli mende cooox sevindim ki kohne dostlar Helede burdadi..) menim ucunde yaxsi oldu.)
21:26:14 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Klaninizda 2 nefersiz, terkibin az olmasini ozunuz istdiz?
21:29:17 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli ozum isdedim Azeri Pivo ve Nzs BeeR duzdu klanlardan cox teklifler gelib herkese Tesekkurlerimi bildirirem..) Ama inwAllah isdeyirem daha doqrusu planimizda var kohne OldBaku xanliqini qaytaraq =) Hamiya bu Surpiriz oalcaq)
21:29:53 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Inshallah, xeyirli olsun)
21:30:41 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cavid bey, bizim enenevi suallarimiz var size de o suallari yoneldecem)Movzu xanimlarimizdi)Sual vermezden evvel munasibetinizi bilmek isteyirem)
21:39:24 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Xanimlara Hormetimiz sonsuzdu ) Men de ilk once sizi tanimisam yadiniza geler siz idiz sora Coco-Chanel idi. Ve men sad oldum sizleri tanimaqima.) Nein ki men Butun Proyekt sizderden cox raizidir..)
21:41:14 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Xanimlar adindan teshekkur edirem, cox saq olun)Amma demediz bu cur doyush proektinde, hem de milli adet enenelerimizi nezere alsaq xanimlarin bele bir oyunda olmasi sizce desteklenir?)
21:44:50 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli cox desdeklenir.Cun ki bunu demeye ehtiyac bilmeidm.. Sizderinde cooox eziyeti var bu proyekde bunu hamida bilir Hamida destikleyer. Allah haminiz Canini saq elesin.. Duzdu men bilmirdim bu Proyekte Xanim olduqunu gorus zamani bildim .Fikirlesdim ki Yalanci Niklerdi amma gorenden sora emin oldum her seye..)
21:46:27 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] O zaman sizin teecubunuzu gordum)Hele de yadimdadi)
21:47:58 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli menim helede yadimda dir dedim bular dordan Proyekde oalan xanimlardi..) Yadinizda RS CLUB da idik, Memidonec Niki olan Rehim dedi mene olardi Gadan alaram..))
21:48:58 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Beli yadimdadi)Hetta siz orda doyush apardiz , qonshu otaqda svet qehreman oturmushdu onlarla maraqli bir doyush kecirdiz))
21.52:30 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli duzdu ПРОКУРОР niki olan NAMIQ ile doyusumuz oldu..1 boyu men etdim 1 boyu ise Kamil etdi indiki Я легенда o vaxt Imnoy teze almisdim cox gozel idi Heqiqeten o gunler duzdu 2 doyusun 2 sinide men qalib geldim..) Men yene isderdim Sexsi imnoy olsun..)
21:53:49 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Oyuna qayitmisiz, o cur maraqli doyushlere de hazirsiz, irelide cox doyushler olacaq )
21:54:51 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli Haziram..) ama Yenilikler dahada cox olsa yaxsi olar. inwAllah gozdeyirik Doyusleri..)
21:55:20 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cavid bey, size qeribe sual verecem, bu Meydan ailesine gelishniz az yashinizdan olub indi de yetkin bir yash dovrundesiz, neler oyrendiz burdaki insanlardan?)
21:57:18 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Evvala Menim yasimin az olmasi cox insanlar dedi olarlar goursub sohbetlerimiz zaman hami dedi sen hele biz yasda ki kimi danisirsan..Duzdu mende cox sey oyrendim olar sohbet eder ken yani Proyekten yox heyatdan danisarken mende olardan cox sey goturdum..) Bu da mene cox xos oldu.)
21:58:33 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Tanimaqa peshman olduqunuz insanlar olub?Yeni dushunmusuz ki , niye men bu insani yaxinima buraxdim, tanish oldum?)
22:00:52 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Xeyr Sukur Allaha ele bir insan olmayib..)
22:02:06 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Meydanda olduqunuz muddetde en xosh, yadda qalan hansi meqam olub?)
22:11:13 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli qalib haminzin RS Clulub da gorus en xos gun idi..Birde bizim Doyusler olub Doyus ozde ne dous..) Hetda Real Heyatdada Olub Svetlerle davalar dusub Real Heyatda OBITEL Tural gilnen Sumqayitda olub..Ama axirda Yene hamsi ile tanis olub qayitmiqisq..) Sora Sehider gununde gorusumuz olub Allah Sehidlerimizi Rehmet elesin..28 mayda Gorusub Getmisdik buda xos gun idi..)
22:13:27 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Maraqli anlar olub)Mence siz aktiv insansiz , administrasiya proektin oyunculari ucun tez tez gorushler , bayramlar kecirir, yeqin ki orda ishtirak edersiz
22:14:55 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Beli inden sonra eger burdayamsa edecem..)
22:18:51 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Inshallah, hamiya maraqli olacaq, tanimayanlar da sizi taniyacaq)
22:21:50 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] InwAllah.) mende isderdim Hem tezelerle tanis olmaq hemde kohneler menim qayitqimi..) coxlari bilir onsuz..)
22:22:34 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Yeqin ki Yeni il yiqincaqinda olacaqsiz , emin edirem cox maraqli olacaq)
22:24:28 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] inwAllah olaram.
22:27:32 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Burdan seslenecek nese sozunuz varmi?)Buyurun)
22:32:12 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Evvala isderdim ki Yenikler olsun Imnoylar cixsin cox isderdim bunu.. duzdu indi hami Full Format geynir buda yaxsidi ama gelecekde Sexsi imnoylarda olmqini cox isderdim..)
22:33:41 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Inshallah)Bes oyunculara sozunuz , tovsiyyeleriniz varmi?)
22:38:22 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Hamiya Uqurlu boy arzu edirem..Demek isdeyiremki men qayitdim OldBaku Qayitdi..) hamiya uqurlar arzu edirem. Amma en esasi Heyatda uzun omur can saliqi arzu edirem..)
22:40:05 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Bes bize?)Reklam shobesi kimi ne arzulardiz?)Umumiyyetle bizim gorduyumuz ishlerden razisinizmi?)Tevezokarliq olmasin amma evveller bele bir ishler cox az gorulurdu)
22:45:09 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Size ise Arzum odur ki Hemse bele yenilikler edesiz duzdu evvel bele seyler yox idi bu cox gozel fikirdi size minnetdaram bu gozel sohbete gore.. Sizlere Yani Xanimlara arzum odur ki Allah sizin eziyetinizi hec vaxt heder elemesin Bu proyrekte cox komeyiniz Eziyetiniz deyib..Ve deyecekde..)
22:47:31 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Ve buna inaniram ki Admiristasiya sohbesinde olan Nezaretcileirmizde sizin eziyetinizi hec vaxt yere vurmazlar..)
22:48:24 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Teshekkur edirem)Men de size proektde uqurlu doyushler arzu edirem)Bildiyim qeder realda da aile qurmaqa hazirlashirsiz, Allah sizi xoshbext elesin, qurduqunuz yuva xeyirli, ruzi-bereketli olsun, Inshallah)
22:50:03 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Men size tewekkur edirem ki bele bir Yenilikler etmiz cox gozel oldu..) InwAllah bundanda yaxsi isder arzu edirem sizdere..)
22:50:39 [MISTIKA] private [Azeri Pivo] Cox saq olun)

написано: 2016-12-26 01:10:40 

написано: 2016-12-23 20:50:51 

написано: 2016-12-23 02:00:53 

Cavid gozel insandi Cavidi 2009 taniyiram evvel munasibetimiz ela olub soradan elaqeni itirdik ALLAH komeyi olsun.

написано: 2016-12-11 21:28:45 

Cavid gozumun onunnen getmez senin ushgligin)))))) dj_elmar

написано: 2016-12-11 03:20:33 

Maraqli musahibe alinib. Cavid yeniden aramiza xow geldin qardaw

написано: 2016-12-10 21:43:22 

написано: 2016-12-10 14:46:12 

написано: 2016-12-10 12:16:06 

Ela Alinib )) maraqla ve hevesle oxudum))

написано: 2016-12-09 20:42:05 

Удалил Страж Порядка Итальянец (2016-12-09 21:40:06)

написано: 2016-12-09 19:54:34 

20:43:36 [Azeri Pivo] private [MISTIKA] Ilk Nirkim Grey Wulf olub.)

написано: 2016-12-09 18:09:29 

написано: 2016-12-09 15:49:13 

написано: 2016-12-09 14:59:34 

Doyuwlere qowulanda inanmirdim Cavid sensen. Amma indi emin oldum

написано: 2016-12-09 11:41:02 

написано: 2016-12-09 11:39:41 

написано: 2016-12-09 11:23:08 

написано: 2016-12-09 11:20:07 

Hər səmimi müsahibəyə görə oxuduğum vaxta heyfim gəlmir )
QəəəŞəng alınıb )

Вы не авторизованы