Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » Палачь ile musahibe.
0
Автор Тема: Палачь ile musahibe. [Перемещен]
  0 / -0    написано: 2017-07-14 18:09:38 

11:41:52 [S O U L] private [Палачь] Salam , musahibe tekilifi qebul etdiz, minnetdaram)
11:43:04 [Палачь] private [S O U L] Aleykum Salam tewekkur edirem Meni musahibeya devet etdiyiniz ucun
11:46:42 [S O U L] private [Палачь] Sizi devet edende vurquladim ki, aktiv oyunculardan birisiz amma, sizi bir insan kimi az taniyan var, ilk ozunuzu teqdim ederdi
11:47:34 [Палачь] private [S O U L] Faiq Musayev 24 yawim var 
11:49:24 [S O U L] private [Палачь] Faiq bey,8 illik meydan tecrubesini nece qazandiz?Gelishiniz nece olub?
11:50:43 [Палачь] private [S O U L] Eslinde men meydan acilan gunen oynuyuram 2007 ci ilden geliwimem tesedufenn Gencede bir internet klubda gordum oynuyullar meydani men de gowuldum rpg oyunlari cox oynamiwdim tecrubem var idi .
11:52:20 [S O U L] private [Палачь] bura gelishinizden peshman deilsiz ki?) 
11:53:29 [Палачь] private [S O U L] Elbette xeyir pewman olsaydim  burda olmazdim)
12:02:07 [S O U L] private [Палачь] Ne qazandiz ki bele razisiz?) 
12:04:03 [Палачь] private [S O U L] Coxlu Dost Qardaw Ve Reqib:-)
12:04:55 [S O U L] private [Палачь] Ilk evvel nik adinizin izahatini verediz sonra reqiblarden danishaq )
12:05:19 [S O U L] private [Палачь] Niye bu adi, cellad adini leqeb kimi secim etmisiz?
12:10:28 [Палачь] private [S O U L] Qorxulu olsun diye hemde o vaxt palac olmagi cox isteyirdim ona gore ela Palac goymuwdum:-)
12:10:41 [Палачь] private [S O U L] Amma yawim catmirdi :-)
12:12:02 [S O U L] private [Палачь] demeli proekte xidmet etmek arzusunda olmusuz, bes indi ne mane olur?) 
12:13:35 [Палачь] private [S O U L] hec bir maniye yoxdu sadece vaxt baximinan alinmir o uzden idare heyetinda olmuram
12:14:46 [S O U L] private [Палачь] Yeqin ki zamanla arzunuz reallashcaq ve sizi orden siralarinda gorerik)
12:15:43 [Палачь] private [S O U L] ola biler :-)
12:16:06 [Палачь] private [S O U L] indiki vaxtda men doyuwe ustunlik verirem
12:16:54 [S O U L] private [Палачь] Reqib dediniz , amma evvelce aydinliq verek siz indi qara quvvelerdesiz, sehv etmiremse evvel ferqli idi 
12:18:15 [Палачь] private [S O U L] Beli Evvel ishiqli guvvelerde doyuwurdum bezi sebeblere gore movgeyimi deyiwdim ve Indi Qaranlig guvvelerde doyuwurem
12:18:57 [S O U L] private [Палачь] bele cixir ki, evvelki muttefiqlerinizi reqibe cevirmisiz, buna sebeb ne olub?)
12:20:34 [Палачь] private [S O U L] sebeb coxdu bunlari desem inanin vaxt cox aparacag :-) amma men ferq qoymuram hamisi mena yaxindilar ishiqli guvvede de qara guvvede de:-)
12:21:17 [S O U L] private [Палачь] yeni sebeb real sohbetler deil ki?Sirf oyun meqamidi? 
12:22:02 [Палачь] private [S O U L] beli biz oyunda bir birimize reqib ola bilerik amma inanin realda Biz bir mehriban Aileyik :-)
12:22:56 [S O U L] private [Палачь] bu cavabbiniz meni cox sevindirdi)Yeqin ki menle razilasharsiz real qalmaqallari proektde yashamaq cox gulunc ve aciz bir haldi)
12:23:25 [Палачь] private [S O U L] meni Taniyanlar bilir oyuna oyun kimi baxiram reali hecvaxt oyuna qatmiram
12:24:09 [Палачь] private [S O U L] elebetde men meydanda oldugum bir vaxt yadima gelmirki kimlese nese soz soybet ola dava dalaw olmag istesede bawa salmiwam hemin insalnlari :-) 
12:25:49 [S O U L] private [Палачь] Beli, beli bu oyun sebr ve soyuqqanliliq teleb edir, bu keyfiyyetler sizde varsa cox gozel)
12:27:10 [Палачь] private [S O U L] Oldugumuz kimi gorunsek lap gozel olar Suni insanlari sevmirem
12:33:57 [S O U L] private [Палачь] sizce sunii insan var burda?)
12:35:36 [Палачь] private [S O U L] beli inanin ki var men bu 8 ilde cox insanlar gordum. Amma yaxshiki gordum tanidim ki var bele insanlar
12:36:20 [S O U L] private [Палачь]Sizce o sunuliyi niye edirler?ne elde edirler ki?Axi bu oyun vertual bir oyundu)
12:36:45 [S O U L] private [Палачь] sunii olmaqda meqsedleri nedi?)
12:37:17 [Палачь] private [S O U L] bilmirem meqsedlerini oyunda bele , realda tam bawqa , herden shubhe ediram ki bu o insandi :-)
12:37:57 [Палачь] private [S O U L] onlarin meqsedini bilmey ucun gerek mende suni insan olum :-))
12:39:34 [Палачь] private [S O U L] Onlara burdan seslenirem Oldugunuz kimi gorunun gorunduyuniz kimi olun :-))
12:39:45 [S O U L] private [Палачь] bir musahibim olmushdu , o bele bir fikir soylemishdi ki bura teatir sehnesi kimidi hami rolda oynayir)sadece perde onunde oynayanlar var ve perde arxasinda idare edenler var, ve az kutle tamashacidi)
12:41:00 [S O U L] private [Палачь] burdan deyirler filankiese hucum ele , men komeyine gedim nezerinde yukselmek meqsedini dahsiyir, digerleri ise perde arxasinda susub idare edir, ortaya artisleri atib oyunun gedishatindan hezz alir)
12:42:32 [S O U L] private [Палачь] Gec tez bu tip teairlari daqidirlar, onlarin fealiyyeti uzun cekmir, razisiz?)
12:42:59 [Палачь] private [S O U L] beli beli tamamile dogrudu
12:44:01 [Палачь] private [S O U L] raziyam here bir heyat daniwiryir bir cur yawiyir :-))
12:44:53 [S O U L] private [Палачь] Efsus, amma calishaq ozumuz kimi qalaq, acidil olsaq da, kobud olsaq da ozumuz olaq) 
12:45:13 [S O U L] private [Палачь]Bir sual verecem, proektin gedishati yeni aq ve qara quvveler, doyushler haqda ne deye bilersiz?
12 48:54 [Палачь] private [S O U L] buyurun
12:52:19 [Палачь] private [S O U L] tarazligi itir oyunda gah Ag guvve azalir qara guvve coxalir gah tersine neynemek istiyillar anlamiram ola biler Yay sezonudu belke istrahet elemek istillar ona gore doyuwmullar :-))  
12:53:28 [Палачь] private [S O U L] men istenilan vaxti oz movqeyimdeyam coxlug oldu azlig oldu menim ucun ferq etmir doyuwurem
12:57:35 [Палачь] private [S O U L] travmaya duwsemde doyuwurem men oz fikirimde men hemiwe ela olmuwam coxluga azliga gore boy elememiwem axira kimi boyumu etmiwem udsam uduzsam ferqi yoxdu mena esas kamandamla doyuwurem
12:58:46 [S O U L] private [Палачь] ola biler coxu movsumle elaqeli olaraq yoxdular, hem de qeyd edim ki hami sizin kimi dushunmur, uduzmaqi da ozlerine aqir bilirler 
12:59:30 [Палачь] private [S O U L] amma doyuw bela olur uduzar da udar da hec kim mukemmel deyilki her doyuwu uda :-) udan udazmagida bacarmalidi
13:01:55 [S O U L] private [Палачь] Elbette)Bir sual yarandi size yoneldim, ola bilermi siz yene aq quvvelere qayidasiz? 
13:02:20 [Палачь] private [S O U L] xeyir :-)
13:03:07 [S O U L] private [Палачь] Niye?)
13:03:23 [Палачь] private [S O U L] bezi soz soybetlerde men demiwdim bir defelik kececem Qara quvvelere Dediyimi de eladim :-)
13:05:58 [S O U L] private [Палачь] sebeb konkret insanlardi?) 
13:06:44 [Палачь] private [S O U L] soybet umimi oyunda baw veren daniwiglarda muzakirelerden ela alindi :-) 
13:08:25 [S O U L] private [Палачь] Ruslarda bir kelam var , hec vaxt hec zaman olmayacaq sozunu demeyek, ola biler , veziyyet ele deyisher ki kusduyunuz insanlar siz terefe kecer, mence onda gerek siz qara quvveleri terk etmelisiz)
13:11:16 [Палачь] private [S O U L] duzdu ela oldu birdefe men ag guvvede idim bezi soz soybetde kecdim qara quvvelere amma sonra seflerini bawa duwub qayitdim Ag quvvelere ,amma bu sefer tam bawqa cur oldu zamanla yigildi yigildi uje gordum alinmir eseblerime cox toxunur ona gorede ele qara qaldim , tamamile ishiqli guvve ile qurtardim oyunda , amma realda onlar Qardawdi amma oyunda men onlarnan doyuwmeyecem ve dediyimi de eledim Bela Deyim Hecvaxt qayitmiyacam ishiqli guvvelere :-))
13:12:13 [Палачь] private [S O U L] sadece oyundu Amma inan realda biz tem bawqayig :-)
13:15:07 [Палачь] private [S O U L] men oyunda realda cox zarafatcil deyib gulenam heddin artig :-)
13:17:32 [S O U L] private [Палачь] umumi cata cox fikir vrmirem, gormemishem bir soz deye bilmerem, amma heyat sevinci olan insanlar mence cellad ola bilmez) 
13:19:45 [Палачь] private [S O U L] bele deyim her weyin oz yeri var oldugun yera uygunlawmag lazimdi eger burda hami deyib gulurse men celladam ciddiyam alinmaz :-))
13:23:57 [S O U L] private [Палачь]))
13:24:33 [S O U L] private [Палачь] Faiq bey, formatlarin gucu necedi?Yenilikler qane edir ? 
13:26:21 [Палачь] private [S O U L] wukur yagwidi heleki wikayetimiz yoxdu :-))
13:29:13 [S O U L] private [Палачь] Amma gunler once naraziciliq oxuyurdum umumi catda)
13:29:28 [S O U L] private [Палачь] bir qehreman qilinclardan shikayetlenirdi
13:30:00 [Палачь] private [S O U L] oo hemiwe ela olur sonra duzelir :-)
13:30:36 [S O U L] private [Палачь] Yeni gozel reqs etmeyi bacarn ucun yer , mekan darliq etmez, duzdu?)
13:30:50 [Палачь] private [S O U L] mence ne edilirse bizim ucun edilir yagwiligimiz ucun inanmiram pisdiyimiz ucun ediler 
13:31:03 [Палачь] private [S O U L] :-)) he vallah 
13:35:17 [S O U L] private [Палачь] Enenevi suallarin meqamidi, yeqin ki bildiz hansi movzuda)
13:36:04 [Палачь] private [S O U L] Xanimlar :-))
13:36:31 [S O U L] private [Палачь] duz vurquladiz, sual vermirem , ozunuz oz dushuncelerinizi bolushun) 
13:37:31 [Палачь] private [S O U L] ne deye bilerem Can saligi ,uzun omur ..
13:37:47 [Палачь] private [S O U L] birde doyuwlere bizlernen qatilsalar yaxwi olar :-)) 
13:38:45 [Палачь] private [S O U L] xanimlar duzdu umimi bizim doyuwlere qariwmillar Amma mence doyuwseler gozel ola bezi niklerden yaxwi doyuwer :-)) 
13:39:14 [S O U L] private [Палачь] Son aylar xanimlara qarshi aqressiya kompaniyasini bashlatmishdilar )Bu sebeden de deye bilerem aktiv olan xanimlarin boyuk hissesi oyundan gedib
13:43:27 [Палачь] private [S O U L] ne deya bileram menim Xanimlarnan hec bir problemim yoxdu duzdu amma bura bir Eylence mekanidi doyuw proyektidi wehsi soztlerden belka yaranlanir
13:44:28 [Палачь] private [S O U L] herweyin bir helli olmalidi bir birirmizi bawa duwe bilerik de muzakire edib ortadaki naraziciligi aradan qaldilsa yaxwidi
13:45:04 [S O U L] private [Палачь] Hamini deye bilmerem yeni yeni qeydiyyet kecen xanimlari tanimiram, amma zamanini bu oyuna serf eden xanimlarin guclu doyush metodu var, sadece siz demish bosh soz sohbetler , essasiz muhakimeler xanimlari bezdirir
13:45:27 [S O U L] private [Палачь] Ve en bashlicasi sizler doyushleri xususi saytlardan sosial shebekelerden canli edirsiz) 
13:46:03 [S O U L] private [Палачь] xanimlarin bu metodla doyushmesi mumkunsuzdu)Yeqin ki anladiz, adini cekib hemin shebekeleri reklam etmek istemirem)
13:46:52 [Палачь] private [S O U L] axaxaxa:-)) qlobal problemimizdi
13:49:09 [Палачь] private [S O U L] duzdu onsuz da boy elemek olur amma eger normal doyuwe bilen olsa onsuzda boy ede biler cox vaxt sadece doyuwe baxmiwam momenti tutub vurmuwam inammiyiblar ki siz daniwirsiz hansisa sayfda :-))
13:49:51 [Палачь] private [S O U L] bura doyuw mekanidi hami doyuwmelidi menca xanimlarda bizlernen doyuwe qatilsa maragli olar
13:50:22 [Палачь] private [S O U L] inaniram gozel doyuwler geder :-)
13:55:23 [S O U L] private [Палачь] Vurquladiz xanimlar xaotlarda maraqli doyushler aparir, aylar once men Kapriz xanimin maraqli , taktikali doyushlerini gorurdum MISTIKA nin 57 deqiqelik qalibiyyet doyushunun shahidi olmusham )
13:56:15 [Палачь] private [S O U L] he duzdu xanimlarnan 1-2 defe boy elemiwem oda tesedufen xautda meni doydular vallah :-))
13:56:44 [Палачь] private [S O U L] xanimlar inaniram gewey boy edir :-) 
13:57:24 [Палачь] private [S O U L] beli gormuwem xanimlari doyuwunu ona gore deyiremki gelin sizlerde doyuwe gowulun :-)
13:58:03 [S O U L] private [Палачь] odinocni doyushlerde Coco-Chanel in qalib doyushlerini gormushem , hetta arti olmayan kraft formatla Meydanda qan axdiran xanim doyushculerimiz vardi)
13:58:48 [Палачь] private [S O U L] mawallah goz deymesin :-)
13:59:18 [S O U L] private [Палачь] Inshallah yeqin ki gedenler qayidar daha maraqli doyushler yaranar, amma xanimlari qanli hucumlar eden qehremanlara bir sozum var, qalib olsalar da, xanimlar uduzsalar da onlar xanimdi, xanimlar ise hemishe QALIBDIRLER) 
14:01:33 [Палачь] private [S O U L] inwallah qayitsinlar qowulsunlar doyuwe :-)) 
14:03:05 [Палачь] private [S O U L] xanimlar ise hemishe QALIBDIRLER) cox gozel dediz ne deya bileram :-))
14:03:30 [S O U L] private [Палачь] xanimlar adindan size oz minnetdarliqimi bildirirem)
14:04:58 [Палачь] private [S O U L] tewekkur edirem :-)
14:06:40 [S O U L] private [Палачь] Faiq bey, elanlar gedir, yarishmamiz olacaq, ishtirak edeceksiz?
14:08:10 [Палачь] private [S O U L] beli edecik :-))
14:08:38 [S O U L] private [Палачь] Bu suali vermekde meqsedliyem, cunki Bowling çempionatınin daimi bir qalibi olur, reqib kimi ishtirak edib birinci olmaq isteyiniz olub?)
14:09:06 [Палачь] private [S O U L] inwallah gorekde helaki udmag qismet olmuyub Elsen beyin elinen :-))
14:10:08 [Палачь] private [S O U L] olub amma oo olan yerda cetin nese elde edek amma ferq etmez hami isteyer udsun layiqli qazansin :-))
14:10:41 [S O U L] private [Палачь] Inshallah oyucu aparsin)
14:10:59 [Палачь] private [S O U L] Iwallah :-)
14:15:32 [S O U L] private [Палачь] sohbetimizin evvelinde dost, yaxin qazandiqlrinizi vurquladiz, saxta insanlardan uzaq olduqunuzu dediz, en sadiq dost statusunu dashiyan kimseni tanimisizmi?)
14:17:01 [Палачь] private [S O U L] Dost qardaw coxdu saysam qurtarmaz adlarini cekmek istemirem ceksem gerek hamisini cekim adini ona gore burdan onlara salamlar soyluyuram :-))
14:17:50 [Палачь] private [S O U L] Allah onlarin canini sag elesin Dostlugdan QArdawdigdan eksiy olmasinlar :-))
14:20:29 [S O U L] private [Палачь] Amin!Her kese yashindan kimliyinden asili olmayaraq ancaq xosh niyyetler arzu edirik)Guclu ,aiqr zerbe vuran deil, guclu o zerbeni dozub dayanan insandir))
14:20:39 [S O U L] private [Палачь] Yeqin ki razisiz)
14:20:52 [S O U L] private [Палачь] Bu sozler sizin devizinizdi)
14:21:27 [Палачь] private [S O U L] beli :-)
14:22:45 [Палачь] private [S O U L] beli gozel devizdi ,razisiz menla yagink :-)
14:24:33 [S O U L] private [Палачь] beli, esas da bu deviz xanimlarimiza daha uyqundu))Siz oyuncular eks cins olaraq onsuz da guclusuz)
14:25:19 [Палачь] private [S O U L] umimiyetle her kese ayidi heyatda her kes zerbe gorur esas o zerbeya qarwi dozumlilik gorsedesen
14:25:50 [S O U L] private [Палачь] beli
14:26:18 [Палачь] private [S O U L] fiziki gucli ola bilerik xanimlardan, amma bizi de gucli eden xanimlardi :-))
14:26:54 [S O U L] private [Палачь] Xanimlar adindan bu gozel sozlere gore yene de teshekkur edirem) 
14:27:17 [Палачь] private [S O U L] deymez xowdu :-)
14:27:59 [S O U L] private [Палачь] Faiq bey maraqli musahiblerden biri olduz, uzun sohbet etmek olar amma oxucularimizi yormayaq, son olaraq sozu size verirem .
14:28:11 [S O U L] private [Палачь] burdan her kese mesajinizi catdira bilersiz.
14:28:32 [S O U L] private [Палачь] Admin ve orden heyyetinde tutmush oyunculara qeder ne sozunuz varsa buyurun) 
14:31:33 [Палачь] private [S O U L] Allah komekleri olsun herkese heyatda en xow arzularimi catdiriram sizlera xanimlara gucli olmaginizi, Admin heyyetime Orden ve Tarma heyyetine iwlerinde ugurlar arzu edirem ,mehriban Olag ,Can deyak, Can ewidek, Tale beye de Burdan Oz tewekkurimizi bildirirem ,bela gozel Oyun gozel Admin Idarecisi kimi Ugurllari bol olsun)
14:32:47 [S O U L] private [Палачь] bes Relam shobesi?)Sizi qane etmir ki?)
14:34:26 [Палачь] private [S O U L] Reklam wobesine iwine soz ola bilmez ,sizlere da ugurlar arzu edirem , Eziyet cekirsiz bizlere deyer verib bizlerle gozel musaybe kecirirsiz cox sagolun
14:35:00 [Палачь] private [S O U L] iwlerinizdede ugurlar arzu edirem inanin her musahbeni oxuyuram iwinizin behresidi bu :-))
14:37:20 [S O U L] private [Палачь] Teshekkurler , tek musahibe deil, musabiqeler , maraqli nominasiyalar keciririk, duz vurquladiz , etdiklerimiz de hami ucundu, eylence dunyasinda maraq ucundu)
14:37:54 [S O U L] private [Палачь] Size de bir daha minnetdarliq edirem, bol qelebeler ve uqurlar arzu edirem)
14;39:57 [Палачь] private [S O U L] tewekkur ediremam sizinde ugurlariniz boll olsun )) 

написано: 2017-07-20 12:06:42 

to Vrednuga

evel dollarin kursu 78 idi ishg puluda ucuz idi) dollarda qlxdi ishg puluda qalxdi ishigi sondurub qaranligda yashamaga ustunluk verdun yani)?

написано: 2017-07-20 09:29:02 

12:18:15 [Палачь] private [S O U L] Beli Evvel ishiqli guvvelerde doyuwurdum bezi sebeblere gore movgeyimi deyiwdim ve Indi Qaranlig guvvelerde doyuwurem

Xaxa ogulsan ala duzgun cvb ver)))durub indi bura skreen atim?))))))))))))))

написано: 2017-07-16 19:38:27 

Pis deyil Faiq :))

написано: 2017-07-16 14:12:18 

3:59:18 [S O U L] private [Палачь] Inshallah yeqin ki gedenler qayidar daha maraqli doyushler yaranar, amma xanimlari qanli hucumlar eden qehremanlara bir sozum var, qalib olsalar da, xanimlar uduzsalar da onlar xanimdi, xanimlar ise hemishe QALIBDIRLER)

написано: 2017-07-16 12:05:15 

to S O U L

ele hamidan musahibe alindi . Bes sizden , Mistika -dan ve Kapriz- den ne vaxt musahibe alinacag InshAllah?) mence maragli olardi)))

написано: 2017-07-15 13:24:14 

написано: 2017-07-15 11:58:48 

написано: 2017-07-14 23:46:47 

написано: 2017-07-14 19:29:26 

Döyüşdüyü tərəfdən aslı olmayaraq Faiq qardaşdı

написано: 2017-07-14 18:45:23 

написано: 2017-07-14 18:42:13 

написано: 2017-07-14 18:22:01 

Faiq suallara duz cavab ver )) camaat ne sorushur sen ne deyirsen ))) Camaata krov edib oyundan niye uzaqlashdirirsiz ? Tainstvennayanida bele qoyduz oyundan Faiq ))

Вы не авторизованы