Форум WWW.MEYDAN.AZ » Интервью » G E N C E L I  ile  musahibe
0
Автор Тема: G E N C E L I  ile  musahibe
  0 / -0    написано: 2018-08-14 21:55:50 

21:03:24 [S O U L] private [G E N C E L I] Salam, uzun fasileden sonra musahibelerimiz bashlandi ve sezonun ilk qonaqi sizsiz, xosh geldiniz)
21:04:01 [G E N C E L I] private [S O U L] alekum salam xos gunler icinde olasiz
21:05:05 [S O U L] private [G E N C E L I] Nik adinizdan bellidi ki Gence sheherindensiz amma yene de teqdimata ehtiyac var, buyurun ozunuzu tanidin) 
21:06:01 [G E N C E L I] private [S O U L] adim Nureddin 24 yasim var Genceliyem Gencedede yasayiram
21:07:21 [S O U L] private [G E N C E L I] Nureddin bey, oyuncunuz cox cavandi 1 yashi var , amma inaniram ki proektde coxdansiz 
21:08:59 [G E N C E L I] private [S O U L] Beli oyuncum yeni olsada ozum 2009 dan bu oyunu oynayram ama 5 il ara verdim ve yeniden qayitdim bu proekte
21:09:47 [S O U L] private [G E N C E L I] Ne gozel, evvelden de oyuncu adiniz bele idi?
21:12:05 [G E N C E L I] private [S O U L] xeyr DRAKON olub oyuncumun adi ama GENCELI nikini 16 eleyenen sora yadima dusub sag olsun kohne Tarman qlavasindan xais eledim nikimin kodunu tapib ( skanla ) verdiler 
21:13:07 [S O U L] private [G E N C E L I] Bele anladim ki cox kicik yashinizdan bu oyunda maraqiniz var, Meydan ailesine nece gelmisiz?)
21:16:01 [G E N C E L I] private [S O U L] Men 7 ci sinifden internet kafede islemisem ve basqa RPG oynayrdim yanima gelen dostdum girdi yanimda ve menede maraqli geldi mende basladim bu proekti oynamaga 
21:17:31 [S O U L] private [G E N C E L I] isterdim bir etiraf edesiz)Hamimiz muxtelif zamanlarda muxtelif oyunlarda olsaq da Meydan,az Proekti bizi ozune celb edib, sizde de bu hal olub?)
21:19:10 [G E N C E L I] private [S O U L] bu proek menim maragimi 15 saat boyda olmaqla dahada artirdi
21:20:53 [S O U L] private [G E N C E L I] Doyush yeni olub?)
21:22:24 [G E N C E L I] private [S O U L] beli 15 saat boyda olmusam ona gorede dahada maragimi qazandi me kohne proektden vaz gecdim bu oyuna meylimi saldim ama kohne oynadigim proektde 5.6 olmaq dehsetli derecede cetin idi
21:24:07 [S O U L] private [G E N C E L I] Yeqin menle razilasharsiz, doyush oldu ya olmadi ele gun olmur ki bura gelmeyesiz)Hetta 10 deqiqelik de olsa girib baxib cixmaq bele vacibdi) 
21:26:17 [G E N C E L I] private [S O U L] menim en az oldugum saat belkede 2 saat olar onan artiq ola bilmez en coxda 48 saat onlayn olmusam gehsetli derecede ele hevesim varki tez qalxmaga guclu olmaga
21:27:53 [S O U L] private [G E N C E L I] Sehv etmiremse siz bir arada meydanin nezaret bolmesinde idiz, sizin uzun muddet online olmaniz sizi keshikde durmaqa heves yaratmir?)
21:30:08 [G E N C E L I] private [S O U L] Beli Tarmanda MOderator bolme emekdasi olmusam ..Sozun acigi o qederde qayda qanunu yaxsi bilmirem sadece cox maraqli gelmisdi mene Tarmanda olmaq
21:31:15 [S O U L] private [G E N C E L I] Nuraddin bey dediz uzun muddet oyundasiz yeqin ki yenilikleri menden yaxshi bilirsiz, yeni formatlar, yeni ovsun ve eliksirler, razisiz bunlardan?) 
21:34:16 [G E N C E L I] private [S O U L] beli raziyam
21:34:59 [S O U L] private [G E N C E L I] raziliqdan da elvae yararlana bilirsiz? 
21 :35:39 [G E N C E L I] private [S O U L] imkanim catdigi qeder yararlaniram
21:39:24 [S O U L] private [G E N C E L I] Yeqin ki yaxin, dost coxdu ya sayilib secilmish insanlar ehatesindesiz?
21:42:04 [G E N C E L I] private [S O U L] Dostdum azdi beli
21:43:16 [S O U L] private [G E N C E L I] Bes niye bele?Coxu burdan qardash olur mehribanciliq yaradir 
21:44:52 [G E N C E L I] private [S O U L] qardas oldugum insanlar var ama ilk tanisligim mektebde olub ona gore ama burda virtualda menim qardasim yoxdu xetrini saxladigim insanlar var mende mehribanciliq terefdariyam + duzgunluyun ama arada dava dalasda olur
21:46:33 [S O U L] private [G E N C E L I] Beli bu movzunu duz toxunduz, oyun boyuk sebr teleb edir, hemishe vurqulamishiq sebr , temkin olmasa mumkun deil
21:47:45 [G E N C E L I] private [S O U L] beli duzdu ama menim sebrim cox azdi
21:49:02 [S O U L] private [G E N C E L I] Nureddin bey, qaranliq quvveleri temsil edirsiz , hemishe bu terefde olmusuz?Ne vaxtsa deyishe bilersiz? 
21:51:39 [G E N C E L I] private [S O U L] bura ilk girenen Beli Qara quvvelerde olmusam ele bir zaman olubki bir basa klani svet elemisem onda 1 2 gunluk ama hami bilirki LeGioN OF GaNja tmadi bizim dilde vanpir )
21:53:47 [S O U L] private [G E N C E L I] Vampir demishken yene kiminse enerjisini icirsiz?)
21:54:27 [G E N C E L I] private [S O U L] O baxir Qehremana
21:55:33 [S O U L] private [G E N C E L I] demeli olanda olur) 
21:56:31 [G E N C E L I] private [S O U L] beli olur ama tezeliyce baslayram qan icmeye ))
21:58:16 [S O U L] private [G E N C E L I] Eslinde olmaldi, men cox zaman neytral ve sonda ishiqli quvveleri temsil etmishem , amma coxdan az muddet tma klaninda odum, enerji icmeyin ozelliyini gordum esas da doyushu uduzanda aciqa hemin qhremanin enerjisini icmek cox xosh olurdu)
22:01:38 [G E N C E L I] private [S O U L] Bele goturende basqalarinin adi iledeyemerem ama men ozumden 2 3 lvl balaca qehraman gorende napast elemirem nede tutmuram ama buna baxmayaraq basqalari edir buda mene cox gelmir sorada soz yaranirki bu nedi hami qasda yatir boy yoxdu gelen lvl lede komeklik edirem heveslendirirem ama sag olsunlar boyuk lvl ler balaca lvl leri tutaraq o hevesi qirirlar 
22:03:14 [S O U L] private [G E N C E L I] Amma siz kicik level deilsiz hem de yeterince guclu formatiniz var
22:05:16 [G E N C E L I] private [S O U L] boyuk level olsamda hec kim deye bilmezki GENCELI niki gunde mene 3 defe napast edir xeyr farmatimda qora ucundu guclu du
22:06:36 [S O U L] private [G E N C E L I] BU arada bu movsunu qeyd etmeliyem, hal hazirda qara quvvelerin sayi da azalib, amma buna baxmayaraq sizler dayanmisiz , reqabet aparirisiz bu ozu terife layiqdi)
22:07:17 [S O U L] private [G E N C E L I] Babalarimiz deyib su gelen arxa bir de gelecek, inaniram sizler yene toplashib ishiqli quvvelere qalib geleceksiz) 
22:07:44 [G E N C E L I] private [S O U L] Lovgalanmaq kimi cixmasin men bura ilk gelenen hec kim mene komeklik etmeyib ele olub qalib gelmisem ele olub uduzmusam ama heckim komeklik etmeyib ve men bu eziyyeti cekerek 16 lvl olmusam ve men isdemiremki yeni qehramanlarimiz cetinlik ceksin men xautda acix boy elemeye baslayarken belkede heckim elemirdi ama indi eleyenler var
22:08:56 [G E N C E L I] private [S O U L] cox sag olun minnetdaram vaxt variydi cox az gorurdum Isiqli quvvelerin qelebe qazandigini
22:11:42 [S O U L] private [G E N C E L I] Nureddin bey, kecek zeif mexluqlara, suallarla sizi incitmirem buyurun oz fikirlerinizi deyin, bilirem demeye sozunuz var)
22:12:24 [G E N C E L I] private [S O U L] xeyr incitmirsiz xosdu hemde heqiqeten bir az eseblerim sakitlesdi 
22:13:49 [S O U L] private [G E N C E L I] men xanimlari nezerde tuturam)Onlar da ince ve zeifdiler)
22:18:05 [G E N C E L I] private [S O U L] Beli Siz ve Xanimlar cox zerif ince siz sizleri qorumaq bizim gorevimizdir ilk once ( bunuda bildirmeliyemki ) yaxsi Namuslu Hala vs Xanimlarin yeri cennetlikdi
22:20:20 [S O U L] private [G E N C E L I] Duzu bir muddetdi oyunda ola bilmirem, amma aylar once xanimlara destek olduqunuzu gorurdum
22:21:33 [G E N C E L I] private [S O U L] Beli xanimlada desdek deyende elimden gelen komekliyi eleyrem ve butun yeni gelen qehremanlara
22:23:25 [S O U L] private [G E N C E L I] Yox yox ancaq xanimlardan danishaq)
22:23:44 [G E N C E L I] private [S O U L] he aydindi
22:24:21 [S O U L] private [G E N C E L I] siz xanimlara destek olduz bele deyek ellerinden tutub yerimeyi oyretdiz) 
22:25:08 [G E N C E L I] private [S O U L] Beli eledi
22:25:40 [S O U L] private [G E N C E L I] Amma men ne gordum?)Hemin xanimlar size qanli hucumlar etdi)Nye bele?)
22:26:50 [G E N C E L I] private [S O U L] beyax sizin dediyiniz kimi mubarize apara bilmedi ve sivet terefe kecdi
22:28:44 [S O U L] private [G E N C E L I] Men burdan seslenmek isteyirem tek xanim yox kim olursa olsun ustada kem baxmaq gunahdi)Yeqin kimse incimez, bu oyun da olsa daxilimizden gelen xarakteri oyun da bele deyishe bilmez)
22:30:03 [G E N C E L I] private [S O U L] beli duz deyrsiz
22:31:00 [S O U L] private [G E N C E L I] Bu bir oyundur kelmesi ishledib sehvlere yol vermeyek)
22:31:34 [S O U L] private [G E N C E L I] Xanimlarin bu proketde olmasi normal haldi?Siz nece dushunursuz?
22:34:01 [G E N C E L I] private [S O U L] Sexsi sikrimdi xoslamiram men Xanimlar bele bir proektde olsun
22:34:19 [G E N C E L I] private [S O U L] fikrimdi
22:34:56 [S O U L] private [G E N C E L I] Dushunmursuz ki xanimlar da ferqlidi?)
22:36:33 [G E N C E L I] private [S O U L] onu dusune bilmeyen insan tanimiram )) elbetdeki ferqlidi beyax qeyd etdiyim kimi ama sexsi fikrimi dedim
22:40:00 [S O U L] private [G E N C E L I] Yeni hansisa xanim proektde xarakter ve ruhunuza uyqun olsa evlenme teklfi etmeyeceksiz?) 
22: 40:53 [G E N C E L I] private [S O U L] niklerimizi belke ama bele xeyr
22:41:31 [S O U L] private [G E N C E L I] Elbette sohbet proektden gedir) 
22:45:15 [S O U L] private [G E N C E L I] Nureddin bey, enenevi suallarimiz var cavablandirmalsiz)Oyunda kimlerin yeri gorunur?)
22:48:14 [G E N C E L I] private [S O U L] anubis baksiyor voitel obitel vitamin coxu rus dilinde yazildigi ucun mende rus dilini bilmediyim ucun azeri dilinde yazdim yadimda bular qalib
22:49:19 [S O U L] private [G E N C E L I] onlarin olmasini isteyirsiz? 
22:50:16 [G E N C E L I] private [S O U L] beli ama adini sef demiremse VOITEL nikinin sahibi rehmete gedib bildiyim qedr
22:50:23 [G E N C E L I] private [S O U L] ALLAH rehmet elesin
22:51:16 [S O U L] private [G E N C E L I] Beli Camal bey cozel oyuncu olduqu kimi gozel de insan olub
22:52:15 [G E N C E L I] private [S O U L] beli adini bilmirem ama gozel merfetli Oglan idi 
22:56:10 [S O U L] private [G E N C E L I] Prokete gelishinizden neler qazandiz ve neler itirdiz
22:57:35 [G E N C E L I] private [S O U L] yoldas qazandim 
22:58:11 [S O U L] private [G E N C E L I] Itirdiyinz nedi?
22:58:39 [G E N C E L I] private [S O U L] ancaq vaxt olub
23:02:54 [S O U L] private [G E N C E L I] Beli vaxtimiz deyerlidi, dushunurem bu vaxt erzinde yoldash yaxin tapmisizsa vaxtiniz heder getmeyib)
23:03:47 [S O U L] private [G E N C E L I] Sohbetimizi yekunleshdirmaliq son olaraq soz sizde) Burdan her kese Administrasiya heyyetinden oyunculara qeder sozunuz deye bilrsiz)
23:05:45 [G E N C E L I] private [S O U L] Administrasiyaya tesekkur ediremki bele bir proekt yaradib bizim ucun ama bir xaisimde varki kasib olan qehremanlarada komeklik olunsun bu qeder sizinlede muhasibe aparmaq xosdu menim ucun
23:07:44 [G E N C E L I] private [S O U L] vaxdim heder getmeyib beli ama sadece vaxt itkisi olub
23:11:35 [S O U L] private [G E N C E L I] Size de teshekkurumu bildirirem ki musahibeye geldiz ve doyushlerde size uqurlar ve qelebeler arzu edirem)

написано: 2018-09-05 12:14:47 

написано: 2018-09-04 08:47:26 

Mən elə bilirdim Gəncəlinin yaşı çox olar

написано: 2018-08-27 23:57:12 

написано: 2018-08-16 18:28:05 

написано: 2018-08-16 15:51:31 

Təbriklər maraqlı müsahibə olub mənə görə =)

написано: 2018-08-15 23:55:54 

написано: 2018-08-15 23:44:31 

Красавец.

написано: 2018-08-15 23:36:28 

написано: 2018-08-15 01:34:30 

Halladi Xowuma geldi !

Вы не авторизованы