Форум WWW.MEYDAN.AZ » Официальные объявления » Adminstratora müraciət
««« | «« |6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | »» | »»»
Автор Тема: Adminstratora müraciət [Перемещен]
  написано: 2019-08-20 13:52:24 

Normal düşüncəli bir insan mənə Hazırlıq sözün izahın verə bilərsə forumda fikir bildirəcəm.

написано: 2019-08-20 13:35:22 

biz anlayiriğ görün siz nəqədər zəyifsizki ədalətsiz birisizki sizinlə bu səvyədə danişilir insan birinci baxar özünəki niyə mənə bunu dedilər sonra cavabin verər həmin kəsin yariş keçirirsiz svetin xəbəri yoxdu 2 gün qalmiş ay yariş var hazirlanin niyə? gəlmirik yarişa özünüz qalib təyin edirsiz məncə bunnansa yazinki tmaya sunduk verirəm mən beləyəm bizdə billək işimizidə onsuzda bu qədər yazinin xeyri yoxdu bilirəm ama hardasa düşünürəmki bəlkə deyərsənki bu qədər adam söz deyirsə deməli məndədə səf var o günü gözdəyirəm...

Sizin şəxsi istək və maraqlarınızla iş görmürəm. Sizi razı salmaq mənə asandır. Sizin üçün ədalət öz maraqlarınıza xidmət edikdə olur. Mən zəyif olsam sizin hər dediyinizlə oturub durub sizi razı edərəm. Mən nə qədər güclüyəm ki siz mənə istəklərinizi keçirə bilmirsiniz. İstər Məni Tale bəyə şikayət edərək. Oyundan getməklə və müxtləlif hədələrlə. Sizə verilmiş söz azadlığından hər şeyə söz eləmə azadlığı kimi istifadə etdiniz. Təhqir etmə azadlığıda istəyirsiniz? ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-22:24:30 )

написано: 2019-08-20 13:22:33 

Удалил Страж Порядка MAKSIMUS (2019-08-20 13:48:30)

написано: 2019-08-20 11:29:50 

Ədalətli olun oyunda olsa mərd olmaq baş ucaliqidi əlinizdə olanda istifadə edərkən ə azindan düşününki görəsən mən bu hərəkətlə hansi düzlüyü etdim ya səfliyi admin başa düşürəm əlində knopka var müvvəqqəti təyin edilmisən zirvədəsən oyun daxilində ama sənin şanina təhqir olunmayibsa niyə bulok olsun ? obşidə təhqir yazibsa niyə blok olunsun ? bir şeyki mənim haqqima girəni nəsə deyilmişdi kimsə onun haqqina giribki o azdiğni üstünə götürürsən? yaxşi yaxşi düşünün

insanin vicdani yalniz bir halda rahat ola bilər Ədalətli qərar verərsə ədalətsiz verilən hər qərarin təbrikini vicudunda hiss etməməkçün ədalətli olun hər kəsə aiddi kim haqq yeyirsə haqsiz danişirsa inaniramki naraziçiliqlardan düşünülüb nəticə çixarilacaq
uğurlar olsun hər kəsə

22:41:18 [-Крутой Правитель-] Senide tapacam Maksimus niki sebrli ol rahat ol Sen ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:28:43 )

Başa düşməməyə o qədər səy görsədirsiniz ki mümkün deyil siz nəsə anlatam. ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:29:35 )

написано: 2019-08-20 11:00:28 

Administrasiaya qarşı çağırışlar. Qəhrəmanlara qarşı real həyatda təhdidlər. Персонаж Самый Светлый казнен. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:50:55 )........
Tmaya olan dəstəkləri qeyd edin. Əyər qeyd etməsəniz təəsüf ki sizi blok etməli olacam. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:39:02 )
.....
Blok səbəbinə baxın görün forumda yazdığınızla üsd üsdə düşür?yox..siz düzgün eləmirsiz...xaiş edirəm Adaşımın nikini açasız, səbəbsiz yerə blok edibsiz....düzgün deyil bu!

Səbəb çoxdur. sizə ayrıca izahata eytiyac duymuram. ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:32:17 )

написано: 2019-08-19 23:14:28 

Maksimus....2000 olmali idi 2800 oldu....o menim problemim deyil o senin problemindir....vermezdin!!!!!!! yaxshi goturek ki 800 azn artiq olub o 800 azn yerine butun tima ya sunduk vermelisiz....????/ gelin bele edek menim ustumden 800 azn gotur butun svete sunduk payla olar ele??? helbettde deyeceksiz o bawqa bu bawqa...qaldiki kime sunduk verirsen menden icaze alma...bizim svetin haqqina girme....o sundukun yerine depozit verseydin menim hec vecimede olmazdi...bitva sundukuna gore 1 ay biz eziyyet cekirik indi onlara onu payladiz ki ayin 7 si mubarize apara bilsinler.???/ sen boya girmeye kimi ozude tima terefden onlar 1 boy aparmayacaq...ok ??? biz yqin ki bir birimizi duzgun anlaya bilirik.....bir de bu molcankaya sebeb nedir sozumu dediyime gore verirsen o molcankani ????

Siz heç o bitvada iştirak etməmisiniz. o sunduk sizin mülkünüz deyil. Nə hədiyə etdim sizə aidiyatı yoxdur. siz yarışda iştirak etməmisiniz. ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:35:28 )

написано: 2019-08-19 23:08:58 

bax yene istediyim cavabi ala bilmedim....men deyirem o fealligi neyle olcursuz...onu mene izah edin siz umumi wablon sozden istifade edirsiz...2ci ...men sizinle emrle daniwmiram nece ki sizde menimle ele daniwa bilmersiz...3cu men hansisa oyunu yada sayti reklam elemirem...size gore yox..bu oyun Tale beyindir...ona gore men seni hec tanimiram...burda maksimus nikinde olmasaydin bawqa bir nikde olsaydin...hec sene ummiyyetle nese yazmazdim....Menim fealliqim birde ki xaota boylarina maraqimi ne qeder olmalidir ki ??? bele suali verim belke onda mene nese dediz....konkret nese yoxdur ele bawa duwdum yeni sizin kefiniz ne vaxt istese onda medalla qehremanlari mukafatlandirirsiz...)))))

Əyər sizstem medal vermirsə admin baxır dəyərləndirir. siz adminin rəyinə kef ifadəsi işlədirsiniz. S ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:38:58 )

Sizin kefinizə görə medal verməli oduğumu bilmirdim. Hansı qəhrəmanın medal alacağını yoxlayıb rəy verirb qərar qəbul edirəm. Sizə təkrar izahat vermək istəmirəm ( АВТОР: MAKSIMUS - 20.08.2019-13:40:35 )

написано: 2019-08-19 13:18:38 

Biz 2 defe Svet boyunda qalib gelmiwik bize niye sunduk vermediz....siafriwle olan boyda Timaya sunduk verirsiz....o sunduk ummiyyetle klan bitvalari ucundur...MAKSIMUS ne qeder ureyin isteyir six sveti sen ozun gelib boya girmeye qeder TIMA uduzacaq....isteyirsen gelen ayin 7si sende timada ol....yenede uduzacaqlar.....belke admin panelden mf leri artir ondada xeyri olmayacaq...

Daha öncə 2 dəfə svet tma döyüşü oldu. hər 2 döyüşdə qeyd ediləndən daha çox mükafat verildi. İlk döyüşdə 2000 manat veriləcəkdisə 2800 manatdan çox verildi. Bir nəfər niyə bizə çox manat verdiniz demədi. İkinci döyüşdə son artırmalar oldu. limit olmalı idi. limitsiz ödəmə edildi. Əyər sunduk mükafatı olsaydı sunduk verərdik. Hazılıq döyüşü elan etdik döyüş baş tutmadı. texniki qalib gələn tərəfə sunduk verildi. bu sundukun üzərinədən klan sözünü dəyişmək lazım idi? Hansı mükafat veriləcək sizdən icazə alınmalıdır? ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:59:44 )

написано: 2019-08-19 07:03:44 

Bunu qeyd edim ki, Mənim burda haqqlı olarağ alacağım medallar var amma vermirsiz. Yəqin ki, boyların loguna baxıb medal paylayərkən diqqət edirsiniz Mənim hər dəfəsində hər boylarda iştirak elədiyimə və Məndə buna əsasən haqqıma düşən, Haqqım olan medalları Sizdən tələb edirəm ! Və ümid edir, Diləyirəm ki, Bundan sonra ədalətli, düzgün, tərəfsiz, haqq yemədən, Oyun idara edəsiniz ! Buna cox şad olarığ ! Uğurlar !

написано: 2019-08-19 07:02:40 

To [MAKSIMUS] Salam Aleykum. Oyunla bağlı bəzi xoşa gəlməz halları deyəcəm.

Mən artığ 12 ildir bu rpgyi oynayıram o gündən bəridə xoşa gəlməz hallar olurdu və yenədə belə hallar olur özəlliklə MAKSIMUS sizin sayənizdə olur bunlar. Ümumiyyətcə son vaxtlarda qoşulmuşam döyüşlərə bəzi problemlərə görə əvvəl döyüşlərə qoşula bilmirdim. DÖyüşlərə qoşulduğum gündən bəri sizin ap acığ aşkar şəkildə Tmaya həddindən artığ dəstək verdiyinizi görürəm səbəb nədi ? Nəyə görə ? Velikiy boylarda əvvəl belə şeylər yox idi, Qanun cıxartdınız ki uduzan tərəfdə bəlli bir limitdən sonra depozit alacağ buna susduğ bir şey demədik, Ondan sonra yenə özünüzdən Svet - Tma yaratdınız bunu yaratmağınıza bir mənfi fikrim yoxdur əladı, Yaxşıdı amma burdada uduzan tərəfədə yenədə medallar və ya bəzi hədiyyələr ilə təltif edəcəyinizi qeyd elədiniz buna bir şey demədik susduğ nəysə dedik. Hər gün ayın 3 olan Svet - Tma boyunuz tez davranarağ Avqustun 17nə saldınız halbu ki bu döyüşlər hər Ayın 1-5 arası olurdu Ayın 17si planlaşdırığınız boyda Məhv biz Svet qüvvələri qatılmadığ avtomatik olarağ Tmaya qələbə verildi bu yetməzmiş kimi Sunduk bitva xanstva verirsiniz niyə ? Nəyə görə ? İndiyənə qədər olan Svet - Tma boyununda 2də Məhz Biz Svet qüvvələri udduğ onda bizə bitva xanstva sunduku verdiniz ? Yox indi niyə bəzi Tmalara o sunduğ verilir ? Halbu ki biz o sunduku qazanmağ ücün 1 ay gözləyirik can qoyuruğ, Vaxtımızı bura sərf edirik amma Siz ədalətsiz davranağ Svet qüvvələri tərəfdən boy edən şəxslərin haqqını yeyib, Ədalətsiz davranıb hər dəfəsində Tmaya dəstək olursunuz Mənim başqa rpglərdən bildiyim qədəri ilə Admin dediyiniz şəxs Bi tərəf olmadıdı Sizin kimi Tmaya dəstək, Dayağ, verən birisi yox ! Mənimdə burda haqqım yeyilir digər döyüş yoldaşlarımında ! Niyə ? Nəyə görə haqqı yeyilməlidi onların ? Mən hər boylarda iştirak edirəm yəqin ki özünüzdən boy loglarına baxarkən bunu görürsünüz və diqqət edirsiz amma Mənim haqqım olan medalı vermirsiz. Niyə ? Nə ücün ? Hər boydada iştirak edirəm və bunu tək özüm ücün demirəm məhz Mənim kimi bir necə nəfər var ki onlardan haqqını yeyirsiniz. Bi tərəf olun, Ədalətdi davranın, Hec kəsin haqqını yeməyin, Kimin haqqı nədirsə onu verin, Kimə nə düşürsə onu verin, Biz bura giririk bəzi asüdə vaxtlarda boy edib keyf almağa amma Sizin belə hərəkətlərinizdən hec istədiyimiz kimi keyf ala bilmirik. Ancağ əsəb, gərginliik, hirs, yaşayırığ. Haqqınız var buna Sizin ?

Tmaya olan dəstəkləri qeyd edin. Əyər qeyd etməsəniz təəsüf ki sizi blok etməli olacam. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:39:02 )

Uduzanda udanda nəsə alsın ki mübarizə olsun. Burada tma da uduza bilər svetdə. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:41:16 )

Özümdə yarış çıxarmağım... o biriləri də mən etmişəm. Sizdən nə zaman yarış çıxaracağıma və nə hədiyə veriləcəyinə dair xüsusi icazə almalıyam? ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:43:26 )

Siz qalib gələn klana bilərəkdə uduzub son anda klana daxil olub sunduk alan qəhrəmanlardan olarsınız. Bu sunduk kiminsə şəxsi sunduku deyil. Sundukun adıda hanısa klanın adına deyil. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:46:47 )

Siz hnsı medala ididi edirdinizsə o medalın adını qeyd etməli idiniz. Heç kəsin haqqı yeyilmir, Tam əksinə sizi blok etməmək haqsızlıq olar. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:48:02 )

Administrasiaya qarşı çağırışlar. Qəhrəmanlara qarşı real həyatda təhdidlər. Персонаж Самый Светлый казнен. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:50:55 )

написано: 2019-08-19 02:44:11 

İki gündür oyuna daxil olanlar medal tələb edir? 1 ildən çoxdu ordendəyəm. 9 ranqa qalxmışam.
Xaot deyirsiz xaotdayam. Mağaralardayam. Ordendə bu dəqiqə məndən başqa bir nəfər belə aktiv yoxdu. Oyuna daxil olandan svetdən başqa heş bir qüvvədə olmamışam. Yazımın altına ancağ bu yazılır düşmür

Buna münasibətiniz necədir?

Gündəlik döyüşlərinizi araşdırdım. Döyüşlər çox azdır. Göndərilən linklərdə fəal deyilsiniz. Ordendə sizdən başqa fəal nik yoxdur., Belə ordənə ehtiyac yoxdur. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:24:25 )

написано: 2019-08-18 23:37:38 

Diqqetle oxu yazdiqimi!!!!!
Men 1ci teleb elemedim dedim onu neye gore verirsiz....
2ci Men 2gundur oyuna gelmemiwem.... Yaxshi baxsan goreceksen....
Birdeki sualim oldu konkret hansi nuansa gore Verilir sual bele oldu... Bilirsen neye gore medali verirsen.... Mende soruwuram ki neye gore verdiyini denen.... Mene o maraqli dir... Ona qalsa 4-5 aydir oyuna fasile verdim... Ondan qabag ki aylarda fealliqimada fikir ver.....

Mənimlə əmrlə danışmayın. Mən ümümi cavab verdim. Sizdə oyuna yenicə qoşulan qəhrəmanlardansınız. Tarixi fəaliyətləriniz ayrı bu günki fəaliyətləriniz ayrı dəyərləndirilir. Sizə bildirdim. Oyunda döyüş, xaot mağaralarda fəal olmaq lazımdır. ( АВТОР: MAKSIMUS - 18.08.2019-22:01:42 ) Başqa oyun saytlarının adlarını qeyd etməyə icazə verilmədiyi halda sizə irad tutmadım. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:32:12 )

Кляп засунут в рот CBET. Он будет молчать 24 часа ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:32:57 )

написано: 2019-08-18 22:51:11 

salam admin... https://www.meydan.az/thing.php?item_id=3780 bu maskanin
almag ucun mene komek ede bilersiniz zehmet olmasa

Maska güzəşt olaraq istifadəyə verilib. ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:35:14 )

написано: 2019-08-18 21:02:23 

Salam Aleykum...
Menim sualim Maksimusadir.... Siz mene deye bilersiz neye gore medal lar Verilir...yeni hansi dostijeniya kecmek lazimdir ki siz mene medal veresiz.... Meselcun bawqa online oyunlar da gosterilir ki povilitel 100 defe doyende filan medal Verilir... Cpde 200 defe tmani doyende filan medal Verilir... Ve yaxud sveti 200 defe doyende filan medal Verilir.... Aydin edin ki samiy prinsipial svet ve yaxud tma medalin neye gore verirsiz... Aktivni iqrok medalin neye gore verirsiz...mene maraq medal dir... Bu medallari neye gore verirsiz... Xahiw edirem etrafli deyin ki mene Aydin olsun o dostiweniyani kecim medalimi alim.... Burda ele atmosfer yaranib ki bilinmir kime ne vaxt ne verilecek....

İki gündür oyuna daxil olanlar medal tələb edirlər 2 günə ya 2 həftəyə necə aktiv medalı vermək olar?. Oyunda döyüş, xaot mağaralarda fəal olmaq lazımdır. ( АВТОР: MAKSIMUS - 18.08.2019-22:01:42 )

написано: 2019-08-18 09:51:51 

Mutleq administratora muraciet edin!
1 manatliq sunduq aldim bele yazdi

təkrar yoxlayın ( АВТОР: MAKSIMUS - 19.08.2019-21:26:42 )

написано: 2019-08-17 21:48:01 

Yoldaw adminler qurban bayramina gore yardimlar ne vaxt verilecek?

Avqust ayı yardımlar toplanacaq, sentyabrda veriləcək. ( АВТОР: MAKSIMUS - 18.08.2019-22:02:37 )

написано: 2019-08-17 21:29:17 

qurban bayramina gore yardim olacagdi

написано: 2019-08-17 20:25:13 

Удалил Истинный Мрак УГОЛОВНИК (2019-08-17 21:07:35)

написано: 2019-08-17 19:59:02 

Удалил Истинный Мрак Разрушителъ (2019-08-17 20:49:16)

написано: 2019-08-17 16:04:57 

XAIS EDIREM menede komeklik edesiniz klan yaratmaq ucun

Создания Ханства -Bölməsində klan qeydiyyatınızı edin zayafka verin baxılacaq. ( АВТОР: Разрушителъ - 17.08.2019-16:08:15 )

Вы не авторизованы